Skip to content
Max Dondurmalar

Algida Çocukları

Çocukların beslenme ihtiyaçlarına sorumlu bir yaklaşım ile tasarlanmış heyecan verici ve eğlenceli renkler, şekiller ve tatlarda enfes lezzetlerimizin tadını çıkarın! 

Algida'nın Beslenme Güvencesi hakkında daha fazlasını öğrenin.

Çeşitler
( 8 ürünler )

Algida'nın eğlenceli ve bir o kadar da lezzetli Max lezzetleri ile çocuklar yaz aylarında hem serinliyor hem de eğleniyor. Çocukların beslenme ihtiyaçlarına uygun hazırlanan Algida Max çeşitleri sayesinde çocuklar eğlenceli şekillere sahip lezzetlerle buluşuyor. Çoğu ebeveyn, çocuklarının nasıl beslendiğine dikkat ederek "Algida Max kaç kalori?" sorusunu soruyor. Algida Max kalori bakımından 50-100 kalori aralığında bulunan çeşitleri ile çocukların günlük atıştırmalık ihtiyacına cevap verebiliyor. Besin değerleri açısından çocuklar için uygun olan Max çeşitleri, yaz aylarının en büyük kurtarıcısı.

Farklı Lezzeti ve Çeşitleri ile Max

Yazın bunaltıcı sıcaklarına karşı daha fazla serinlemeye ihtiyaç duyan çocukların ferahlıkları için üretilen Algida Max çeşitleri arasında şüphesiz en sevilenleri Buz Parmak, Gökkuşağı ve kalem şeklindeki Yaz Buz oluyor. Limon ve meyve aromaları ile çocukları serinletirken adeta lezzet şöleni de yaşatan bu portföy, büyükler için de nostaljik bir tercih oluyor. Algida Max Minions, minions karakterlerinin bulunduğu renkli paketi ile çocukları cezbediyor. Süt lezzetini dondurma ile birleştiren Algida, Minimilk vanilya çeşidi sayesinde hem serinletiyor hem de yoğun lezzet sunuyor. Kararınız ne olursa olsun Algida Max ile her zaman keyifli ve lezzetli bir sonuca ulaşıyorsunuz!
Çubuklarda bulunan Algida Max bedava fırsatıyla çocuklar lezzetin yanı sıra heyecan ve mutluluk da yaşıyor. Enfes serinliği, en baştan bir kere daha yaşama şansı elde eden çocuklar alışkın oldukları lezzetleri para vermeden tekrar tekrar deneyimleyebiliyorlar.