Skip to content

CORNETTO

Cornetto Hakkında

50 yılı aşkın süredir Cornetto tarifimizi her seferinde daha da iyileştirerek mükemmelleştiriyoruz. Baştan çıkarıcı sosu, yumuşacık dondurması ve çikolata kaplı mutlu sonu ile her Cornetto, baştan sona damağınızda lezzetli bir yolculuk yaratır.

 

Cornetto'nun özünde bağ kurmak vardır ve her Cornetto sizi diğer insanlarla yakınlaştırır. Keyfini çıkarın ve paylaşın: #ilkadımıat.


Aşkta nasılsın?

Aleyna Tilki - Nasılsın Aşkta?


Aşkta nasılsın?

Cornetto Çılgın


Aşkta nasılsın?

Cornetto Romantik


Aşkta nasılsın?

Cornetto Disc Oreo


Murat Boz video

Murat Boz


Yeni Cornetto Black video

Cornetto Black


Cornetto Classico Karadut video

Cornetto Classico Karadut


Yeni Cornetto Disc Toblerone video

Yeni Cornetto Disc Toblerone


Cornetto Mini Disc Oreo & Vanilya Karamel!

Cornetto Mini Disc Oreo & Vanilya Karamel

 

Aşkı baş tacı edenlerin dondurması Cornetto, bu yaz da yaşamın ve aşkın her haliyle yanınızda. Romantizm sevenlere özel pembe külahlı Cornetto, enfes çilek sosuyla damağınızı, bembeyaz çikolatasıyla ruhunuzu okşuyor. Kara külahlı Cornetto Gözü Kara Aşık, leziz çikolata parçacıkları ve benzersiz portakallı çikolata sosu ile kendinden emin ve mücadeleyi seven gözü kara aşıkların dondurması haline geliyor. Cornetto Black ile acısıyla tatlısıyla aşkın her haline karşı sizi hazırlıyor. Kavun ve limonun cüretkar birlikteliği, patlayan şeker parçacıklarıyla şenlenen beyaz çikolata ve çılgın aşıklara özel sarı külahlı Cornetto Çılgın Aşık sayesinde yeniliklerden korkmuyorsunuz. Çikolata ve Antep fıstığının eskimeyen birlikteliği ile nerede olursanız olun huzuru yakalayabiliyorsunuz. Cornetto ve Oreo’nun imrenilesi birlikteliği ise size aşkta ilham kaynağı oluyor. Cornetto In Love, yumuşak kalplilerin kalbine olduğu kadar ruhuna da hükmediyor. Cornetto yeni dondurma çeşitlerinin sonuncusu Cornetto Disc Toblerone ise sizi yeni maceralara çağırıyor. Ve elbette klasikten şaşmayanların seçimi Cornetto Classico sayesinde her daim kendiniz gibi olabiliyorsunuz.

Yıllardır Değişmeyen Ferahlık ve Lezzet

Tüm çeşitler; dondurmaseverlerle birlikte yazın neşesine neşe, heyecanına heyecan katıyor. Dondurmanın ferahlatıcı etkisi, Cornetto lezzetlerinin karşı konulmazlığı ile bir araya gelince ortaya efsanevi lezzetler çıkıyor. Dondurmadan çok daha fazlasını vaat eden Cornetto kalori hesaplarını da bir kenara kaldırıyor. Etkileyici lezzetini, hafifliğiyle tamamlayan Cornetto, içiniz rahat bir şekilde tüketebileceğiniz bir ferahlık sunuyor.
Yarım asırdan uzun süredir iyi günde kötü günde, hüzünde, mutlulukta ve aşkta sizinle olan Cornetto, geçen zamanda ne benzersiz, yumuşacık dondurmasından ne çıtırdayan lezzetinden ne de baştan çıkarıcı soslarından bir şey kaybetmedi. Geçen yıllar Cornetto ailesinin yeni ve benzersiz tatlarla daha da genişlemesini sağladı. Özünde bağ kurmak olan Cornetto dondurmalar ile maceralı yolculuklara ve destansı aşklara yelken açmaya hazır olun!