Cornetto Icecream
( 8 ürünler )
Evet, evet! Enfes Milka çikolatası, efsane Cornetto Disc tadıyla buluştu! Çıtır külah içinde harika çilekli, beyaz çikolatalı dondurma ve tadına doyamadığımız Milka! Cornetto Disc ailesinin yeni üyesi, sizin de kalbinizi yumuşatmayı bekliyor.
Karşı konulmaz ikili Cornetto ve OREO! Hazır olun! Benzersiz kaymak tadı, içindeki enfes Oreo parçacıkları ve çıtır çıtır kakaolu Disc’iyle Cornetto Disc Oreo, damağınızda eşsiz bir şölene dönüşecek! Karşı konulmaz bu rüya ikili, efsanevi “tatlı son”la büyük bir aşka dönüşecek ve vazgeçilmeziniz olacak!
Antep fıstık ve kakaolu Cornetto Disc ile aşka lezzet katın! Kendi aşktan hikayeni yaratmaya var mısın? Benzersiz tadının sırrı; fıstık parçaları ile bezenmiş kakaolu disc ve nefis Antep fıstık lezzetinde gizli. Efsanevi “tatlı son” ile aşk son ısırıkta! Aşkta her şeyin mümkün olduğunu unutmayın.
Vanilya lezzeti ve karamelin muhteşem birleşimi! Fındık parçaları, kakaolu disc, enfes vanilya lezzeti ve ortasındaki yoğun karamel sosuyla rüya gibi bir lezzete kim hayır diyebilir? Efsane bir aşkın tadı kaçırma! Her ısırıkta aşkın en saf ve yalın hali sizi bekliyor.
Kakao Soslu (%16), Bitter Çikolata Parçalı (%3,5), Kakaolu Külahta (%15) Bitter Çikolatalı Dondurma (%65,5)
Fındık Parçalı (%1) ve Kakao Soslu (%16), Sade Külahta (%15) Kaymaklı Dondurma (%68)
Kakao Soslu (%9,5), Sade Külahta (%13), Antep Fıstık Parçalı (%0,9), Sade Dondurma (%76,6)
Kakao Soslu (%17), Sade Külahta (%20), Kakaolu (%32) ve Vanilya Aromalı Bitkisel Yağlı Sütlü Buz (%32)