Skip to content

Carte d'Or Selection Karaorman Pastası

Ağzınızda dağılan nefis kakaolu kek parçaları, mevsiminde toplanmış orman meyveleri sosu ve bitter çikolatalı Carte d`Or dondurması ile buluştu. Yoğun kıvamıyla tatlı tutkunlarının vazgeçilmezi Carte d`Or Selection Karaorman Pastası...

Tavsiye Edilen Satış Fiyatı

18.50
850ML
Carte d'Or Selection Karaorman Pastası
Carte Dor Selection Karaorman Pastası, nefis kakaolu kek parçalarını kırmızı meyvelerle buluşturuyor. Onu yalnızda dondurma olarak tanımlamak imkânsız. O bir lezzet şöleni... Mevsiminde toplanan tazecik orman meyveleri sosu, bitter çikolatalı Carte Dor dondurması bir arada. Yoğun kıvamlı dondurma, dayanılmaz lezzet ve ağızda dağılan kat kat lezzet. Carte Dor Selection Karaorman Pastası 850 ml hacmindeki büyük paketi ile dost sohbetlerini, aile toplantılarını, keyifli yemekleri tatlandırıyor. İster şık kaplarda servis edilen istenirse kaşıkla yenebilen bu karşı konulmaz dondurma, estetik görünümü ile de sizi bu seçkin tatlı karnavalına davet ediyor. Carte Dor Selection Karaorman Pastasının kalori değeri, bir porsiyonda 120 kcal hesaplanıyor. Dondurma, derin dondurucuda, -18 derecede muhafaza edildiğinde, son kullanım tarihine kadar güvenle tüketilebiliyor. Carte Dor dondurma fiyatları, geniş hacimli paketi, yoğun lezzeti ile ekonomik alternatifler oluşturuyor. Siz de Carte Dor Selection'ın seçkin tadını keşfedebilir, egzotik orman meyvelerinin sulu aroması ile buluşan bitter çikolatanın hazzını yaşayabilirsiniz. Mayhoş meyveler ve yoğun kakao ile dondurma keyfinizi taçlandırabilirsiniz.
İçindekiler : Su, şeker, glikoz-fruktoz şurubu, süt kreması, kakao tozu, yağsız süt tozu, peyniraltı suyu tozu (süt ürünü), bitter çikolata (%3) [şeker, kakao kitlesi, kakao yağı, emülgatör (ayçiçek lesitini), aroma vericiler], kakaolu kek tozu (%3) [şeker, su, tam hidrojenize bitkisel yağlar (değişen miktarlarda pamuk, palm), pastörize yumurta, buğday unu (gluten içerir), yağı azaltılmış alkalize işlem görmüş kakao tozu (%8), kabartıcılar (sodyum bikarbonat, sodyum asit pirofosfat), tuz, pasta jeli [su, emülgatörler (yağ asitlerinin mono ve digliseridleri, yağ asitlerinin poligliserol esterleri), stabilizatör (yağ asitlerinin sodyum,potasyum ve kalsiyum tuzları)], vanilin], ahududu (%1,5), böğürtlen & böğürtlen püre (%1,5), karadut & karadut püre (%1,5), bitkisel yağlar (değişen miktarlarda hindistancevizi, palm), dekstroz, süt proteini, emülgatör (yağ asitlerinin mono ve digliseritleri), kıvam arttırıcılar (guar gam, keçiboynuzu gamı, selüloz gam, karragenan, pektin), asitlik düzenleyici (sitrik asit, trisodyum sitrat), renklendiriciler (antosiyaninler, anatto, kurkumin), nem verici (gliserol), aroma vericiler, nişasta, siyah havuç suyu konsantresi.

Beslenme

Porsiyon Başına * % ** Başına *
Enerji 120kcal/500KJ 6%
Yağ 3.6g 5%
..... hangi saturatlar 2.5g 13%
..... hangi şekerler 15g 17%
* Başına = 480 gr
Konteynır Başına Porsiyon
-18 º C' DE MUHAFAZA EDİLMELİDİR.
Ürünlerimizde domuz yağı ve domuzdan elde edilen hiçbir katkı maddesi yoktur.