Skip to content

Carte d'Or Selection Çikolata Karnavalı

Carte d’Or ailesinin gözde üyesi Çikolata Karnavalı, çikolata parçaları ve beyaz çikolata sosuyla çikolata aşıklarına çikolatanın tüm lezzetlerini bir arada sunuyor. Carte d’Or Selection Çikolata Karnavalı ile çikolataya doyacaksınız. 

Tavsiye Edilen Satış Fiyatı

18.50
850ML
Carte d'Or Selection Çikolata Karnavalı
Aile fertleri ve sevdiklerinizle birlikte olduğunuz anları Carte D'or Selection Çikolata Karnavalı Mini ile taçlandırarak, damaklarınızı şenlendirin. Keyifli sohbetlere eşlik edecek Carte D'or Selection serisi, çikolata tutkunlarının tercihleri arasında yer alıyor. Çikolata parçalarıyla donatılan ürün, beyaz çikolata sosu ile birlikte sunuluyor. Çikolata lezzetini, dondurma ile birleştiren Carte D'or Selection 450 ml mini boyutuyla derin dondurucuda yer kaplamıyor. Özenle hazırlanan kutusunda kaşıkla tüketilmeye uygun olan ürün, tabaklara servis edilerek de tüketilebiliyor. Carte D'or Selection Çikolata Karnavalı fiyatı, 850 ml'lik aile boyu seçeneğinde avantaj sağlıyor. Çikolata şölenini anımsatan Carte D'or dondurma, yaşam alanlarınıza misafir olan konuklarınıza da ikram edebileceğiniz tatlı alternatifleri arasında yer alıyor. Carte Dor Selection Çikolata Karnavalı kalori açısından da tüketicileri memnun ediyor. Hafif bir tatlı olan dondurma ile bir araya gelen çikolata parçaları, eşsiz beyaz çikolata sosu ve taze sütten imal ediliyor. Premium kitle için özel olarak üretilen Çikolata Karnavalı lezzeti, arzu edilen tüm çikolata lezzetlerini bir arada sunuyor. Carte Do'r Selection Çikolata Karnavalı Mini fiyatı, kalitesi ve lezzetiyle çikolata severlerin ilk tercihlerinden oluyor.
İçindekiler : Su, şeker, glikoz-fruktoz şurubu, süt kreması, yağsız süt tozu, peyniraltı suyu tozu (süt ürünü), bitter çikolata (%1,7), süt proteini, sütlü çikolata (%1,3) (süt türevleri içerir), beyaz çikolata (%1) (süt türevleri içerir), bitkisel yağlar (değişen miktarlarda hindistancevizi, palm), kakao yağı, kakao kitlesi, kıvam arttırıcılar (guar gam, keçiboynuzu gamı, selüloz gam, karragenan, ksantan gam), emülgatör (yağ asitlerinin mono ve digliseridleri, ayçiçek lesitini), aroma vericiler, modifiye nişasta, renklendirici (anatto).

Beslenme

Porsiyon Başına * % ** Başına *
Enerji 120kcal/510KJ 6%
Yağ 4.8g 7%
..... hangi saturatlar 3g 15%
..... hangi şekerler 14g 16%
* Başına = 480 gr
Konteynır Başına Porsiyon
-18 º C' DE MUHAFAZA EDİLMELİDİR.
Ürünlerimizde domuz yağı ve domuzdan elde edilen hiçbir katkı maddesi yoktur.