Skip to content

Carte d'Or Classic Meyveli Yoğurtlu

Nefis yoğurtlu Carte d'Or içinde yazın en sevilen meyveleri… Çilek, şeftali ve vişne parçaları Carte d’Or efsanesi ile buluştu. Carte d’Or Meyveli Yoğurtlu ile ferahlığı hissedin.

Tavsiye Edilen Satış Fiyatı

17.50
925ML
Carte d'Or Classic Meyveli Yoğurtlu
Carte d'Or, aromasıyla damaklarda lezzet fırtınaları estiren Classic Meyveli Yoğurtlu Dondurma ile sofralardaki yerini alıyor. Şeftali, vişne ve çilek aromalarının yer aldığı 3 farklı lezzet, farklı meyvelerden hoşlanan ailelere seçme kolaylığı sağlıyor. Çilek, vişne ve şeftalinin doğallığından gelen nefis tat aklınızı başınızdan alıyor. Yaz lezzeti denince ilk akla gelen Carte d'Or Dondurma, tüm dostlarınız ve misafirleriniz ile paylaşacağınız pratik ve hafif bir tatlı alternatifi oluyor. Tatlı krizlerine hızlı çözümler bulmak istiyorsanız tek yapmanız gereken buzdolabınızda bir paket Carte d'Or Classic Dondurma bulundurmak. Şık kutusunda yepyeni ve eşsiz kıvamıyla porsiyonlara kolayca ayırabileceğiniz Carte d'Or, paylaşmayı sevenler için üretiliyor.
İçindekiler: Su, süt kreması, şeker, yoğurt (süt ürünü) (%9), glikoz-fruktoz şurubu, çilek püre (%5,3), yağsız süt tozu, peyniraltı suyu tozu (süt ürünü), vişne suyu konsantresi (%2,7), şeftali püre konsantresi ( %2,3), yoğurt tozu (süt ürünü) (%1,7), süt proteini, çilek parça (%1), vişne parça (%1), şeftali parça (%1), renklendiriciler (pancar kökü kırmızısı, karotenler, anatto, antosiyanin, kurkumin), modifiye tapiyoka nişasta, kıvam arttırıcılar (guar gam, keçiboynuzu gamı, selüloz gam, karragenan), emülgatörler (yağ asitlerinin mono ve digliseritleri), aroma verici, asitliği düzenleyici (sitrik asit).

Beslenme

Porsiyon Başına * % ** Başına *
Enerji 110kcal/465KJ 6%
Yağ 3.6g 5%
..... hangi saturatlar 3g 15%
..... hangi şekerler 15g 17%
* Başına = 480 gr
Konteynır Başına Porsiyon
-18 º C' DE MUHAFAZA EDİLMELİDİR.
Ürünlerimizde domuz yağı ve domuzdan elde edilen hiçbir katkı maddesi yoktur.