Skip to content

Carte d'Or Classic Karamel Balbadem Kaymak

Herkesin favorisi Bal Bademli ve enfes karamelli dondurma ile bol sütlü, Kaymaklı Carte d’Or dondurması artık bir arada! Yeni Carte d’Or Bal Badem, Karamel, Kaymak…

Tavsiye Edilen Satış Fiyatı

17.50
925ML
Carte d'Or Classic Karamel Balbadem Kaymak
Carte d'Or Classic Karamel Balbadem Kaymak; enfes karamel, klasik kaymak tadı ve balbademin birlikteliği ile herkesin zevkine uygun bir Carte d'Or Classic lezzeti sunuyor. Sıcak yaz aylarının ve yemek sonrası tatlı keyiflerinin vazgeçilmezi olan Carte d'Or Classic, sofralarınızı şenlendirmeye devam ediyor. Tüm Aileye Yetecek Carte d'Or Keyfi Balbadem ve karamelin uyumu, bol sütlü klasik kaymak tadı ile birleşti ve iştah açıcı görünümüyle sofralarınıza geldi. Geleneksel tatlardan vazgeçemeyenler için kaymak, lezzet tutkunları için karamel ve farklı tatları denemekten hoşlananlar için balbadem ile Carte d'Or Classic Karamel Balbadem Kaymak, her damak zevkine hitap ediyor. Tatlı keyfini taçlandıracak bu lezzetin 925 ml'lik avantajlı ambalajı sayesinde herkes, Carte d'Or Classic keyfine varıyor. Carte d'Or Classic lezzetleri ile ailenize ve misafirlerinize leziz tatlılar sunun. Tadına doyamadığınız tatlı çeşitlerini Carte d'Or Classic Karamel Balbadem Kaymak ile birlikte deneyin ve bu lezzet şöleninin keyfine varın. Damak tadında kaliteden ödün vermeyenlerin daima tercih ettiği Carte d'Or Classic, sofralarınızı tatlandırmaya devam ediyor.
İçindekiler: Su, glikoz-fruktoz şurubu, şeker, yağsız süttozu, kaymak (süt ürünü) (%5,5), süt kreması, süt proteini, karamel sos (%2,3) [glikoz-fruktoz şurubu, şeker, su, bitkisel yağ (değişen miktarlarda hindistancevizi, palm), maltodekstrin, peyniraltı suyu tozu (süt ürünü), yağsız süttozu, asitliği düzenleyici (sitrik asit), nem verici (gliserol), renklendirici (annatto, amonyak karamel), aroma verici, tuz, emülgatör (yağ asitlerinin mono ve digliseridleri), kıvam arttırıcı (keçiboynuzu gamı)], yağsız süt (%2,2), badem (%1,7), bal (%1,4), peyniraltı suyu tozu (süt ürünü), renklendiriciler ( amonyak karamel, anatto), kıvam arttırıcılar (guar gam, keçiboynuzu gamı, selüloz gam, karragenan), emülgatör (yağ asitlerinin mono ve digliseritleri), aroma vericiler.

Beslenme

Porsiyon Başına * % ** Başına *
Enerji 120kcal/495KJ 6%
Yağ 3.6g 5%
..... hangi saturatlar 2.4g 12%
..... hangi şekerler 14g 16%
* Başına = 480 gr
Konteynır Başına Porsiyon
-18 º C' DE MUHAFAZA EDİLMELİDİR.
Ürünlerimizde domuz yağı ve domuzdan elde edilen hiçbir katkı maddesi yoktur.