Skip to content

Carte d'Or Classic Bitter Çikolata - Kaymak - Vişne

Ağızda daha yavaş eriyen çikolata parçalı kaymak, vişne ve bitter çikolata ile 3 farklı lezzetin tadına varın. Carte d’Or Classic... Yoğun kıvam, yoğun lezzet... 

Tavsiye Edilen Satış Fiyatı

17.50
925ML
Carte d'Or Classic Bitter Çikolata - Kaymak - Vişne
Ailece yiyeceğiniz bir lezzet aradığınızda Carte d'Or Classic Bitter Çikolata Kaymak Vişne tam size göre. Bitter çikolatanın sahip olduğu benzersiz doku, kaymakla birleşerek her kaşıkta aklınızı başınızdan alır. Taptaze meyveler ve doğal sütle hazırlanan Carte d'Or Classic Bitter Çikolata Kaymak Vişne kalori hesabı yapmadan yiyebileceğiniz muhteşem bir tatlı seçimidir. Tatlı anlarını sevdiklerinle yaşamak istediğin her an Carte d'Or ile mutlu anları paylaş. Vazgeçilmez lezzetleri 925 ml'lik dev pakette buluşturan Carte d'or Classic Bitter, büyük porsiyonlardan hoşlananları bir araya getirir. Tek pakette üç farklı tadı birleştiren Carte d'Or Classic Bitter Çikolata Kaymak Vişne fiyat başarısıyla dondurma keyfini daha da eğlenceli yapar. Sevdiğiniz çikolata ve meyvenin eşsiz kıvamını tutkunu olduğunuz Carte d'Or farkıyla yaşayın. Carte d'Or Classic Bitter Çikolata Kaymak Vişne, paylaşmak istediğiniz her zaman elinizin altında. Kolay kolay bitmesini istemediğiniz mükemmel dondurma keyfi için tek bir Carte d'Or size yeter. Ağızlarda eriyen yoğun kıvamlı Carte d'Or hem küçüklerin hem de büyüklerin dört mevsim sevdiği dondurma.
İçindekiler: Su, şeker, süt kreması, glikoz–fruktoz şurubu, bitter çikolata parça (%4) [kakao kitlesi, şeker, kakao tozu, kakao yağı, emülgatörler (ayçiçek lesitini), aroma verici],yağsız süt tozu vişne suyu konsantresi (%2,7), pastörize yağsız süt, bitter çikolata (%1,6), peyniraltı suyu tozu (süt ürünü), süt proteini, kakao tozu, bitkisel yağlar (değişen miktarlarda hindistancevizi, palm), renklendiriciler (pancar kökü kırmızısı, antosiyaninler), kıvam arttırıcılar (guar gam, keçiboynuzu gamı, selüloz gam, karragenan), emülgatörler (yağ asitlerinin mono ve digliseridleri), asitliği düzenleyici (sitrik asit), aroma vericiler.

Beslenme

Porsiyon Başına * % ** Başına *
Enerji 110kcal/490KJ 6%
Yağ 4.2g 6%
..... hangi saturatlar 2.7g 14%
..... hangi şekerler 14g 16%
* Başına = 490 gr
Konteynır Başına Porsiyon
-18 º C' DE MUHAFAZA EDİLMELİDİR.
Ürünlerimizde domuz yağı ve domuzdan elde edilen hiçbir katkı maddesi yoktur.