Skip to content

Carte d'Or ile Bi Tatlılık Yap!

Carte d’Or, lezzet ustalığını yaratıcı tariflerle taçlandırarak eşsiz anlar yaşatmaya devam ediyor.

 

Evde yaşanan keyifli anları taçlandıran özel lezzetleriyle tatlı severlerin yaz – kış gözdesi olan Carte d’Or yolculuğumuz 1978 yılında Fransa’da başladı. 1993 yılında Türkiye’ye merhaba dedik ve yıllar geçtikçe ürün portföyümüzü çeşitlendirerek tüketicilerimizi birbirinden farklı lezzetlerle buluşturduk.

Classic serimizle daha sade tatlardan hoşlanan tüketicilerimize kaymak, limon, karadut, çikolata, vişne, antep fıstık gibi farklı lezzetleri sunduk. Carte d’Or Selection serimizle ile Carte d’Or’larımızın içine sos, çikolata/karamel/meyve parçaları ekleyerek, tüketicilerimize “Öyle büyük hazırlıklara gerek yok, Carte d’Or varsa zaten hazırsın” demeye başladık. 2017 yılında Meyve Şöleni, Çikolata Karnavalı gibi çok sevilen çeşitlerimizin yanına baştan aşağı bir tatlı deneyimi sunan Karaorman Pastası, Karamel Kurabiye gibi ürünler ekledik.

 

2020 yılında yepyeni bir seri ile tatlı sanatını baştan yarattık. Yepyeni Kat Kat Çikolatalı ve Chocolatier Vişne ile tatlı severler ile buluştuk.

1993 yılından bu yana Carte d’Or ile tam 100’ün üzerinde farklı ürün deneyimi yaşattık. Her zaman en iyi kalitede, en yenilikçi ve trend ürünleri sunma felsefemizi koruyarak, tatlı keyfinizi özel kılmaya devam edeceğiz!