Skip to content

Algida Maraş Usulü Yanık Lezzetli Dondurma

Sütlü tatlıların çok sevilen yanık şeker lezzeti ilk kez Algida Maraş Usulü Yanık Lezzetli Dondurma ile buluştu, üzeri ise kavrulmuş badem parçaları ile zenginleştirildi. Algida Maraş Usulü bu kez Dillere Destan Yanık Lezzeti ile nesilleri bir araya getiriyor!

Tavsiye Edilen Satış Fiyatı

19.50
500ML
Algida Maraş Usulü Yanık Lezzetli Dondurma
Algida Maraş Usulünden dillere destan bir lezzet! Geleneksek sütlü tatlılardan tanıdığınız yanık şeker lezzeti ilk kez Algida Maraş Usulü Dondurma ile buluştu, üzeri kavrulmuş badem parçaları ile zenginleştirildi. Sütlü tatlıların çok sevilen yanık lezzetini artık sevdiğiniz Algida Maraş Usulü Dondurma ile kolaylıkla sofralarınıza getirebilirsiniz. Üstelik Dillere Destan Yanık Lezzetli Dondurma’yı porsiyonlanmış formatıyla kolaylıkla paylaştırıp sevdiklerinize servis edebilirsiniz. El değmeden üretilen Algida Maraş Usulü Yanık Lezzetli Dondurma’nın keyfini güvenle çıkarabilirsiniz.
İçindekiler: Su, şeker, süt kreması, yanık şeker (%6), karamelize tam yağlı süt tozu (%5,7), pastörize yağsız keçi sütü (%2,5), peyniraltı suyu tozu (süt ürünü), yağsız süt tozu, süt proteini, badem parça (%0,8), kıvam arttırıcılar (guar gum, selüloz gam), emülgatörler (yağ asitlerinin mono ve digliseridleri), asitliği düzenleyici (trisodyum sitrat), tarçın, sahlep.

Beslenme

100g başına Porsiyon Başına * % ** Başına *
Enerji 182kcal/761kJ 109 kcal / 457 kJ 0.05
Yağ 5,7 g 3,4 g 0.05
..... hangi saturatlar 2,1 g 0.11
..... hangi şekerler 28g 17 g 0.19
* Başına = 60 gr
Konteynır Başına Porsiyon
-18 º C' DE MUHAFAZA EDİLMELİDİR.
Ürünlerimizde domuz yağı ve domuzdan elde edilen hiçbir katkı maddesi yoktur.

Algida hakkinda daha fazlasi