Skip to content

Algida Maraş Usulü Sade, Vişneli ve Limonlu Dondurma

Algida Maraş Usulü Dondurma'yı farklı tatlarla arayanlar için yepyeni bir lezzet geliyor... Enfes vişneleriyle meşhur Afyon’dan Vişne’si, ağızları sulandıran limonlarıyla meşhur Mersin’den Limon’uyla, bir de yanında sade dondurmasıyla karşınızda Algida Maraş Usulü Sade, Vişneli ve Limonlu Dondurma!

Tavsiye Edilen Satış Fiyatı

16.50
500ML
Algida Maraş Usulü Sade
Geleneksel dondurma sevenlerin tercihi Algida Maraş Usulü’nden yepyeni bir lezzet! Favori meyve çeşitleriniz Algida Maraş Usulü Dondurma ile sofralarınıza renk katmaya geliyor. Sevdiğiniz geleneksel lezzeti yepyeni Vişneli, Sade ve Limonlu çeşidiyle deneyin. Algida Maraş Usulü, dondurmada farklı tatlar arayanlar için mükemmel bir lezzetle karşınızda: Enfes vişneleriyle meşhur Afyon’dan Vişne’yi, ağızları sulandıran limonlarıyla meşhur Mersin’den ise Limon’u getirdik. Çok sevilen lezzetli meyveleri kaynağından getirerek Algida Maraş Usulü Dondurma’nın üstün lezzeti ile buluşturduk. Sevdiğiniz geleneksel dondurma, güvenle tüketebilmeniz için el değmeden üretildi. Üstelik sevdiklerinizle kolayca paylaşın diye özel porsiyonlanmış formatıyla sofralarınızda yer alıyor.
İçindekiler: Su, şeker, süt kreması, yağsız süt tozu, peyniraltı suyu tozu (süt ürünü), süt proteini, vişne suyu konsantresi (%1,6), renklendiriciler (antosiyaninler, kurkumin, anatto, karotenler), fındık parça (%1), pastörize yağsız keçi sütü (%0,8), limon suyu konsantresi (%0,8), kıvam arttırıcılar (guar gum, selüloz gam), emülgatörler (yağ asitlerinin mono ve digliseridleri), yağsız süt, asitliği düzenleyici (sitrik asit), kakao tozu, sahlep, aroma vericiler.

Beslenme

100g başına Porsiyon Başına * % ** Başına *
Enerji 169 kcal/710 kJ 102 kcal / 462 kJ 0.05
Yağ 5 g 3,0 g 0.04
..... hangi saturatlar 1,8 g 0.09
..... hangi şekerler 26g 16 g 0.18
* Başına = 60 gr
Konteynır Başına Porsiyon
-18 º C' DE MUHAFAZA EDİLMELİDİR.
Ürünlerimizde domuz yağı ve domuzdan elde edilen hiçbir katkı maddesi yoktur.

Algida hakkinda daha fazlasi