Skip to content

Algida Maraş Usulü Sade - Antep Fıstıklı

Gönüllerde lezzetiyle taht kuran Algida Maraş Usulü, iki sevilen çeşidi sade ve Antep fıstıklı dondurmayı üzerinde kavrulmuş antep fıstığı parçacıklarıyla bir pakette sunuyor ve sevdiklerinizin farklı beğenilerine hitap ediyor.

Tavsiye Edilen Satış Fiyatı

19.50
500ML
Algida Maraş Usulü Sade - Antep Fıstıklı
Algida Maraş Usulü Dondurma Sade ve Antep Fıstıklı çeşidiyle sofralarınıza lezzet katmaya devam ediyor. Algida Maraş Usulü, sevilen Sade dondurmayı ve Antep fıstıklı dondurmayı bir araya getirdi, üzerini kavrulmuş Antep fıstık parçalarıyla zenginleştirdi. Porsiyonlanmış paketiyle sizlerle buluşan Algida Maraş Usulü Sade Dondurma ve Antep Fıstıklı Dondurma’nın servisi ise çok kolay! Konuklarınıza ister tek başına, ister yaptığınız tatlının yanında tamamlayıcı olarak kolayca paylaştırarak sunabilirsiniz. Algida tesislerinde el değmeden üretilen enfes Algida Maraş Usulü Dondurma’yı Sade ve Antep Fıstıklı çeşidiyle güvenle tüketebilirsiniz!
İçindekiler: Su, şeker, süt kreması, yağsız süt tozu, peyniraltı suyu tozu (süt ürünü), kavrulmuş antep fıstık parça, antep fıstık püre(%1,42), pastörize yağsız keçi sütü (%1,27), süt proteini, tereyağı (süt ürünü), kıvam arttırıcılar (guar gam, selüloz gam), pastörize yağsız süt, emülgatör (yağ asitlerinin mono ve digliseridleri), sahlep, aroma verici (susam yağı içerir), renklendiriciler (klorofillerin bakır kompleksleri, beta karoten, annatto).

Beslenme

Porsiyon Başına * % ** Başına *
Enerji 104kcal/436kJ 0.05
Yağ 3.9g 6%
..... hangi saturatlar 2.1g 11%
..... hangi şekerler 14g 16%
* Başına = 60 gr
Konteynır Başına Porsiyon
-18 º C' DE MUHAFAZA EDİLMELİDİR.
Ürünlerimizde domuz yağı ve domuzdan elde edilen hiçbir katkı maddesi yoktur.