Skip to content

Algida Maraş Usulü Minyatür

Algida Maraş Usulü Minyatür ile yılların değişmeyen lezzeti ilk kez lokmalık boyutuyla geliyor, üstelik sevdiklerinizle doya doya paylaşın diye bir pakette 6 adet! Minyatür'ün içi nefis kestane parçalı sos ve kestaneli dondurmalı, dışı ise çıtır kakao sos kaplı tadına bayılacaksınız.

Tavsiye Edilen Satış Fiyatı

19.90
210ML
Algida Maraş Usulü Minyatür
Yılların değişmeyen lezzetiyle doya doya yediğiniz Algida Maraş Usulü Dondurma bu kez yepyeni haliyle evlerinize geliyor. Algida Maraş Usulü Dondurma ilk kez lokmalık boyutuyla, üstelik sevdiklerinizle rahatça paylaşın diye bir pakette 6 parça! İçi nefis kestane parçalı sos ve kestaneli dondurma, dışı ise çıtır kakao sos kaplı bu tada hem siz hem de sevdikleriniz bayılacaksınız. Algida Maraş Usulü Minyatür paylaşımlık tadıyla ailenize ve misafirlerinize gururla sunacağınız yepyeni bir lezzet.
İçindekiler: Su, şeker, bitkisel yağlar (değişen miktarlarda hindistancevizi, palm), süt kreması, yağsız süt tozu, peyniraltı suyu tozu (süt ürünü), kestane püre (%3,3), kestane parçaları (%3), süt proteini, yağı azaltılmış kakao tozu (%1,4), kıvam arttırıcılar (guar gum, selüloz gam, karragenan, pektin, ksantan gam), emülgatörler (yağ asitlerinin mono ve digliseridleri, ayçiçek lesitini, poligliserol polirisinoleat), gliserin, aroma verici, renklendirici (amonyak karamel), tuz, limon suyu konsantresi, sahlep.

Beslenme

100g başına Porsiyon Başına * % ** Başına *
Enerji 300 kcal/1247 kJ 85 kcal / 355 kJ 0.04
Yağ 16 g 4,5 g 0.06
..... hangi saturatlar 3,9 g 0.2
..... hangi şekerler 32g 9,2 g 0.1
* Başına = 28.5 gr
Konteynır Başına Porsiyon
-18 º C' DE MUHAFAZA EDİLMELİDİR.
Ürünlerimizde domuz yağı ve domuzdan elde edilen hiçbir katkı maddesi yoktur.

Algida hakkinda daha fazlasi