Skip to content

Algida Maraş Usulü Kesme

Algida Maraş Usulü'nden sevdiklerinizle kolayca paylaşın diye dilimlemeye uygun formatıyla Algida Maraş Usulü Kesme Dondurma!

Tavsiye Edilen Satış Fiyatı

21.00
650ML
Algida Maraş Usulü Kesme
Algida’nın en sevilen çeşitlerinden Algida Maraş Usulü Kesme Dondurma, ailecek mutluluğu paylaşabilmeniz için 650 ml kesme formatıyla sofralarınızda. Algida Maraş Usulü Kesme Dondurma, üzeri kavrulmuş Antep fıstık parçaları ile zenginleştirilmiş sade dondurmasıyla şerbetli tatlıların yanına çok yakışırken, sütlü tatlılar için de mükemmel bir tamamlayıcı oluyor. Başka tatlıya gerek yok ben dondurmamı sade severim derseniz, tek başına da bu lezzetin keyfini doya doya çıkarabilirsiniz. Üstelik Algida’nın dilimlemeye uygun özel kesme dondurma formatıyla ve altında sunum tepsisiyle konuklarınıza yapacağınız ikramlarda size kolaylık sağlıyor. Algida’nın el değmeden üretilen nefis Maraş Usulü dondurmasını sevdiklerinizle gönül rahatlığıyla paylaşabilirsiniz.
İçindekiler: Su, şeker, süt kreması, yağsız süt tozu, pastörize yağsız keçi sütü (%2,5), peyniraltı suyu tozu (süt ürünü), süt proteini, kavrulmuş antep fıstık parça, kıvam arttırıcılar (guar gam, selüloz gamı), emülgatör (yağ asitlerinin mono ve digliseridleri), sahlep, vanilin.

Beslenme

Porsiyon Başına * % ** Başına *
Enerji 103kcal/430kJ 0.05
Yağ 4.1g 0.06
..... hangi saturatlar 2.7g 14%
..... hangi şekerler 23g 14%
* Başına = 60gr
Konteynır Başına Porsiyon
-18 º C' DE MUHAFAZA EDİLMELİDİR.
Ürünlerimizde domuz yağı ve domuzdan elde edilen hiçbir katkı maddesi yoktur.

Algida hakkinda daha fazlasi