Skip to content

Algida Twister Forest 750 Ml

Twister'ın çok sevilen eğlenceli dünyası bu kez tüm aile doya doya serinlesin diye ev tipi 750 ml formatıyla geliyor! Algida Twister Forest ile Orman Meyveleri, Limon ve Vanilya lezzeti bir pakette buluşuyor. Üstelik kalsiyum kaynağı olan bu sütlü lezzet D vitamini içeriyor!

Tavsiye Edilen Satış Fiyatı

10.00
750ML
Algida Twister Forest 750 Ml
Eğlenceli dünyası ve baş döndüren buzzz gibi lezzetiyle çok sevilen Twister bu kez tüm aile doya doya serinlesin diye ev tipi 750 ml formatıyla geliyor! Algida Twister Forest; Orman Meyveleri, Limon ve Vanilya lezzetini sarmal yapısıyla bir pakette buluşturuyor ve sizi meyvelerin gülümseten dünyasına götürüyor. İçerisinde bulunan orman meyveleri ve limon aromalarının vanilya ile kucaklaştığı bu mutluluk veren lezzetle kapağı her açtığınızda bambaşka bir serüvene atılırsınız. Üstelik D vitamini içeren bu lezzet aynı zamanda sevdikleriniz için bir kalsiyum kaynağıdır. Haydi sen de Algida Twister’in lezzetiyle eğlenceyi serinlet!
İçindekiler : Su, şeker, bitkisel yağlar (değişen miktarlarda hindistancevizi, palm), yağsız süt tozu, böğürtlen püre (%1,7), pastörize yağsız süt (%2,2), peyniraltı suyu tozu (süt ürünü), süt proteini, kalsiyum kaynağı kalsiyum karbonat, renklendiriciler (antosiyanin, pancar kökü kırmızısı, kurkumin, anatto), asitlik düzenleyici (sitrik asit), kıvam artırıcılar (guar gum, keçiboynuzu gamı, karragenan, selüloz gum), emülgatörler (yağ asitlerinin mono ve digliseridleri), aroma vericiler, D vitamini.

Beslenme

100g başına Porsiyon Başına * % ** Başına *
Enerji 141 kcal/549kJ 85 kcal/357KJ 0.04
Yağ 5g 3g 0.04
..... hangi saturatlar 2,4g 0.12
..... hangi şekerler 22g 13g 14%
* Başına = 60 gr
Konteynır Başına Porsiyon
-18 º C' DE MUHAFAZA EDİLMELİDİR.
Ürünlerimizde domuz yağı ve domuzdan elde edilen hiçbir katkı maddesi yoktur.

Algida hakkinda daha fazlasi