Skip to content

Algida Keyif Kakao - Vanilya - Çilek 1400ml

Yaz akşamlarının olmazsa olmazı Algida Keyif Çilek Kakao Vanilya ile kalabalık sofralar şölene dönüşüyor!

Tavsiye Edilen Satış Fiyatı

13.50
1400ML
Algida Keyif Kakao - Vanilya - Çilek
İçindekiler: Su, şeker, yağsız süt tozu, bitkisel yağlar (değişen miktarlarda hindistancevizi, palm), peyniraltı suyu tozu (süt ürünü), çilek püre (%2), süt proteini, kakao tozu (%0,8), kıvam arttırıcılar (guar gam, keçiboynuzu gamı, tara gam, selüloz gam, karragenan), emülgatör (yağ asitlerinin mono ve digliseridleri), aroma vericiler, renklendirici (pancar kökü kırmızısı), asitliği düzenleyici (sitrik asit).

Kalabalık aile sofraları ya da eğlenceli arkadaş buluşmaları.... Bir araya gelme sebebiniz ne olursa olsun Algida Keyif buluşmalarınıza lezzet katmak için hazır. 750 ml. avantajlı ambalajı ve ekonomik fiyatı ile uzun süren eğlenceli sohbetlere eşlik edebilecek kadar cömert olan Algida Keyif; kakao, çilek ve vanilya lezzetlerini bir arada sunuyor.

Tüm Ailenin Favori Lezzetleri Algida Keyif'te Bir Arada
Klasik ikili kakao ve vanilyanın yanına, çileğin hafif ve tazeleyici lezzetini de ekleyen Algida Keyif Kakao-Vanilya-Çilek, küçükten büyüğe herkesin beğendiği eşsiz lezzetleri aynı kutuya sığdırmayı başarıyor. İster sıcak yaz günlerinde serin bir mola, ister yemek sonrası tatlı keyfi olsun, Algida Keyif 10 farklı çeşidi ile dört mevsim yanınızda. Birbirinden lezzetli çeşitleri ile tüm damaklara hitap eden Algida Keyif; kakao, vanilya ve çilek üçlüsünü aynı kapta bir arada sunuyor. Bir topun asla yeterli olmayacağını bilenlerin, lezzet ve kaliteden ödün vermeyenlerin tercihi olan Algida Keyif, mutlu sofraların ve neşeli buluşmaların vazgeçilmez lezzeti olmaya devam ediyor.

Beslenme

Porsiyon Başına * % ** Başına *
Enerji 92 kcall/386 kJ 5%
Yağ 3.2g 5%
..... hangi saturatlar 2,7g 0.14
..... hangi şekerler 14g 0.16
* Başına = 60gr
Konteynır Başına Porsiyon
-18 º C' DE MUHAFAZA EDİLMELİDİR.

Algida hakkinda daha fazlasi