Skip to content

Kampanya Katılım Koşulları

Kampanyaya dahil satış noktalarında geçerlidir. Kampanyaya dahil satış noktaları Algida ile Kazan uygulamasındadır.

26 Nisan 2021 (saat: 00:01) ile 10.05.2021 (saat: 23:59) tarihleri arasında Algida ile Kazan  uygulamasını; IOS veya Android indirip ad-soyad-telefon-email-il bilgilerini girerek üyelik oluşturduktan sonra  Algida Maraş Usulü Sade Dondurma, Algida Maraş Usulü Sade – Çikolatalı Dondurma, Algida Maraş Usulü Sade – Antep Fıstıklı Dondurma, Algida Maraş Usulü Sade – Vişneli – Limonlu Dondurma, Algida Maraş Usulü Sütü Bol, Algida Maraş Usulü Çifte Dövülmüş, Algida Maraş Usulü Yanık Lezzetli, Carte d’Or Classic Vişne-Bitter Çikolata-Çikolata Parçalı Kaymak, Carte d’Or Classic Fıstık-Bitter Çikolata-Kaymak, Carte d’Or Classic Kaymak, Carte d’Or Classic Bal Badem-Karamel-Kaymak, Carte d’Or Classic Çikolata Tutkunlarına, Carte d’Or Classic Yaz Rüyası, Carte d’Or Classic Vegan (Limon-Karadut-Vanilya), Carte d’Or Classic Light (Çilek, Vanilya, Çikolata), Carte d’Or Classic Cookie Vanilya – Çikolata - Çilek, Carte d’Or Classic Promo Boy (25% Daha Fazla) Çilek-Çikolata-Vanilya, Carte d’Or Classic Promo Boy (25% Daha Fazla) Limon-Çikolata-Vanilya, Carte d’Or Selection Çikolata Karnavalı, Carte d’Or Selection Meyve Şöleni, Carte d’Or Selection Karamel Kurabiye, Carte d’Or Selection Krem Karamel, Carte d’Or Selection Toblerone ürünlerinin içindeki şifreyi girenler anlaşmalı satış noktalarında geçerli 1 adet Ramazan pidesi ikramiyesi kazanacaktır.

Kazanılan Ramazan Pidesi ikramiyesi kampanya dönemi içinde üyelik başına 1 adet kod karşılığında 1 adet Ramazan Pidesi ile sınırlıdır.

Kampanya katılım için kodların alımı 26 Nisan 2021 (saat: 00:01) ile 10.05.2021 (saat: 23:59) tarihleri arasında geçerli olup, Kazanılan Ramazan Pidesi ikramiyesi en geç 12.05.2021 tarihi saat: 19:30’a kadar Algida ile Kazan uygulaması üzerinde belirtilen QR kodun uygulama üzerinde belirtilen en yakın kullanım noktasında paylaşılmasıyla kullanılabilecektir.

 18 yaşından küçük kullanıcıların kampanyadan yararlanma hakkı bulunmamaktadır. (Gerektiği takdirde kullanıcılardan, kendilerinin 18 yaşından büyük olduğunu gösteren bir belge sunmaları istenebilir. 18 yaş sınırlamasına dahil olan veya istenen belgeleri temin etmeyen kullanıcılar, kampanya içerisinde yer alamaz ve ikramiye hakkını kaybeder.) Kampanyaya yalnızca Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde ikamet eden kullanıcılar katılabilirler.

Unilever Sanayi ve Ticaret Türk A.Ş.(Unilever) ilgili şifrenin kendisinden kaynaklı olmayan nedenlerle tahrif edilmeleri veyahut sistem tarafından kabul edilmemesi durumları dahil olmak üzere, sürece ilişkin teknik veya başka türlü aksaklıklar sebebiyle sorumlu tutulamaz.

Kampanyaya katılım için internet erişim maliyeti tüketiciye aittir.

Unilever kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Kampanya stoklar ile sınırlıdır.

Promosyon kurallarının tamamını Algida ile Kazan danışma hattından (0850 755 07 57) ve Algida ile Kazan uygulaması üzerinden öğrenebilirsiniz. Promosyondan yararlanmak isteyen herkes, bu kuralları kabul etmiş sayılır.