Skip to content

Gözü Kara Aşık Nasıl Davranır? Yakından Tanıyalım!

Herkesin bir aşkı yaşama biçimi vardır. Kimi romantizmi sever, kimi çılgınlığı; kimi çekingendir, kiminin de gözleri başka bir şey görmez aşka kapıldığında. Peki siz gözü kara bir aşık mısınız ya da sevdiğiniz öyle biriyse ona nasıl davranmalısınız? Yazımızda kendinizi bulabilir ya da böyle bir partnere nasıl davranmanız gerektiğini anlayabilirsiniz.

 

Gözü Kara Aşık Rehberi

Aşağıdaki maddelerden birkaç tanesi sizinle veya sevgilinizle uyumluysa, cesur, deli dolu bir ilişkinin içindesiniz demektir:

 

●      Gözü kara aşığın en belirgin özelliklerinin başında korkusuzluğu gelir. Söz konusu aşık olduğu insan olduğunda göze alamayacağı pek fazla şey yoktur. Onun uğruna kimse için yapmayacağı şeyleri kolayca yaparak herkesi şaşırtabilir. Ayrıca sevdiği insanı karşısına alarak ne pahasına olursa olsun sevdiğini savunmaktan çekinmez.

●      Gözü kara aşık çoğu zaman biraz tez canlıdır. Her şeyin hemen gerçekleşmesini ister ve bunun için her yola başvurur. Eğer gözü kara bir aşıksanız sabretmeyi öğrenmelisiniz. Böyle biriyle beraberseniz ve ilişkinizin önünde birtakım irili ufaklı engeller varsa üzülmeyin. Sabırsızlığı aranızda bazı tartışmalara yol açabilecek olsa da sevgiliniz bu engelleri hızla yok etmesiyle sizi mutlu eder.

●      Gözü kara aşığın sürprizleri de büyük olur. Eğer sevdiğinize sık sık beklenmedik sürprizler yaparak onu şaşırtırsanız ilişkiniz tekdüze olmaktan çıkar. Böyle bir partneriniz varsa en ummadığınız anda çok değişik bir evlenme teklifi alabilirsiniz. Bu teklifi tabii ki birbirinden romantik sözler süsler.  

●      Gözü kara bir aşıkla beraberken hayatınızdan heyecan eksik olmaz. Karşınızda her an her şeyi yapabilecek bir kadın ya da erkek vardır. Yaptığı bazı şeyler size bazen aşırı gelebilir fakat bilirsiniz ki yapabileceği hiçbir şeyde sizi incitmek istemez. Unutmayın, yaptıklarının tümü sizin ve aşkınızın uğrunuzadır. Hal böyle olunca, ona nasıl kızabilirsiniz?

●      Böyle bir sevgili zaman zaman sizin korkak olduğunuzu düşünebilir. Sizin neden temkinli adımlar atmak istediğinizi anlamayarak sizin onu, onun sizi sevdiğinden daha az sevdiğinize inanabilir. Bu gibi anlarda bu durumun sevgisizlikle alakalı olmadığını, kişiliklerinizin farklı olduğunu, bu nedenle bazen farklı davranabileceğinizi ona hatırlatın.

 

Dillere destan bir aşka korkusuzca yelken açmak, sonra da deli dolu sevdiğinizle yaşadığınız keyfi biraz daha arttırmak istemez misiniz? Cornetto en gözü kara aşıklara özel, kara külahlı dondurmasıyla aşkınızı kutlar. Enfes çikolata parçacıkları ve dillere destan portakallı sosu ile Cornetto Gözü Kara, bu yazın en unutulmaz aşk hikayesini sizinle birlikte yazmaya hazır.