Skip to content

Çılgın Aşık Nasıl Davranır? Yakından Tanıyalım!

 

Herkes aşkı farklı farklı yaşar. Çılgın aşıklar deli dolu davranışlarıyla sizi sık sık şaşırtabilirken, çekingen bir aşık bile zaman zaman aşkının gücünün etkisiyle çılgınca davranabilir. Hayatta ne zaman neyle karşılaşacağınızı, nasıl bir aşık olacağınızı tahmin edemeyebilirsiniz. Bu yüzden aşkla birlikte gelebilecek tüm çılgınlıklara hazır olmanız gerekir. Zira siz bile kendinizden hiç beklemezken çılgın bir aşığa dönüşebilirsiniz!

Peki, çılgın bir aşık ne yapar, nasıl davranır? Daha da önemlisi, siz böyle bir aşığa karşı nasıl davranmalısınız? İşte çılgın aşıklarda görebileceğiniz davranışlar ve bu davranışlara karşı önerilerimiz:

 

●      Çılgın aşık spontane davranır. Plan yapmadığınız bir konsere son anda gidebilir, hiç beklemediğiniz bir anda size hediye alabilir, buluşmayacağınızı düşündüğünüz bir günde onu karşınızda görebilirsiniz. Hatta son dakikada aldığı bir uçak biletiyle onunla kendinizi bir anda tatilde bulabilirsiniz. Kafasına göre davranan sevdiğinizin bu davranışlarına alışmalısınız. Eğer sevdiğiniz özellikle bu tarz etkinlikler konusunda kafasına göre davranıyorsa, ona beğenilerinizi anlatarak kötü sürprizlere engel olabilirsiniz.

 

●      Çılgın aşıklar, içlerinden geldiğini her an yapabilme potansiyeline sahiptir. Böyle bir ruha sahip erkek veya kız arkadaşınız, beraber yemek yerken fonda romantik bir müzik çaldığında bir anda sizi dansa kaldırmak isteyebilir. Evde yalnızken veya arkadaşlarınızın, hatta ailenizin içinde bir ortamdayken çok düşünmeden yaptığı bu gibi davranışlara karşı tepki vermeden önce niyetinin kötü olmadığını ve duyduğu şiddetli sevgiden böyle davrandığını unutmamalısınız.

 

●      Eğer çılgın bir aşkın içindeyseniz duyduğunuz aşk sözleri de bir başka olur. Sevgilinizin anlattığı hislerindeki güç, sizi genellikle mutlu etse de, bazen de fazla iddialı oluşlarıyla biraz korkutabilir. Ancak onun da duygularının yoğunluğundan dolayı sıkıntı yaşayabildiğini aklınızda bulundurun. Söylediklerine başka sevgi sözleri ile karşılık vererek onu hem mutlu edebilir hem de sakinleştirebilirsiniz.

 

●      Çılgın bir aşık, geceyi, hafta içini, okul veya mesai vaktini zaman zaman umursamayabilir. Gece vakti telefonunuza romantik sözler gönderebilir, özledim diyerek sizi bir anda sabaha karşı arayabilir veya bir derse girmeyip onunla sinemaya gitmenizi isteyebilir. Her zaman size ulaşmak ve sizden hiç ayrılmak istemeyen sevdiğinize ona çok önem verdiğinizi ama diğer sorumluluklarınızın veya ihtiyaçlarınızın da olduğunu kibarca anlatmaya ne dersiniz?

 

●      Gelecek planları yaparken de çılgın aşıklar kendini gösterir. En olmadık fikirlerle karşınıza çıkabilecek olan sevgiliniz, bir anda her şeyi bırakıp beraber başka bir ülkeye yerleşmenizi isteyebilir. Onun gerçekdışı hayallerini ayağı bir nebze de olsa yere basan gelecek planlarına çevirmek de haliyle size düşer.

 

●      Kontrol iyidir ama kontrolünüzü bazen elden bırakmak sizi daha mutlu edebilir. Aşkınızın çılgınlıklarına zaman zaman kendinizi bırakabilirsiniz. Sevgilinize ayak uydurarak birbirinden unutulmaz anılar yaratmanız mümkün.

 

Cornetto ürünleri arasında yer alan Çılgın Aşk dondurması, işte bu unutulmaz anlarda size eşlik etmek için var. Çılgın aşklarla iş birliği yapan bu şaşırtıcı dondurma, alışılmadık sarı külahı ve eğlenceli patlayan şekerleriyle sizi gülümsetir.