Skip to content

Aşkını İlan Etmene Yardım Edecek 3 Romantik Film

Aşkta nasılsınız? Çılgın mı, romantik mi, gözü kara mı yoksa bütün bu halleri bazen yaşıyor musunuz? Yoksa ona daha aşkını ilan edecek sevgi sözleri dilinizden dökülemedi mi? Öyleyse, o zaman size aşkınızı ilan etmenin en eğlenceli ve romantik yollarından birini hatırlatacağız; film izlemek! Size önerdiğimiz filmler, aşkınızı anlatmak için size cesaret verecek. Üstelik bu filmleri beraber izleyerek ona aşık olduğunuzu anlamasını da sağlayabilirsiniz. Kim bilir belki ileride bu filmi sevgilinizle beraber gülerek yeniden izlersiniz.

 

Çılgın Aşıklar İçin Gelsin: Gün Doğmadan (Before Sunrise)

Birbirlerini hiç tanımayan genç bir erkek ve kadın, Avrupa'ya giden bir trende tanışır. Başlayan sohbetin ardından birbirlerine bir anda kapılıverirler ve planlarını iptal ederek Viyana'da bir akşam geçirmeye karar verirler. Hayatlarında yapmadıkları pek çok şeyi beraber yapıp daha önce hiç hissetmedikleri duyguları birbirlerine karşı hisseden ikili, muhtemelen bir daha görüşmeyeceklerini bilmelerine rağmen beraber muhteşem bir gün geçirir. Bu duygusal film, ne olursa olsun elinizde tek bir hayat olduğunu ve bazen yapmak istediklerinizi, içinizden geldiği gibi, hiç düşünmeden yaparak  aklınızdan çıkmayacak anılara sahip olabileceğinizi gösterir.

Size aslında tamamen yabancı olan birine içinizi tamamen açabilir miydiniz? Peki, birbirinize ileriye dair bir söz vermeden bir gün geçirebilir misiniz? İşte bu film, böyle soruları size sordurur ve tam da bu yüzden çılgın aşıklara göre bir filmdir. Üstelik, filmde duyacağınız romantik sözler uzun süre aklınızda kalır.

 

Romantik Aşık, İçini Isıtacak Bir Film mi Arıyorsun: Her Şey (Everything, Everything)

İşte genç iki aşığın sımsıcak hikayesi...  Bu hikayede kız hasta ve eve mahkum. Dışarıdaki hayat sağlığı için ciddi risk taşıdığından hayatı evde geçer. Sıkıcı bir hayatı olan kızın dikkatini bir gün yan dairesine taşınan oğlan çekiyor ve böylece tanışan komşular bir şekilde aşık olur. Mucizelerin mümkün olduğunu hissetmeye ihtiyacınız varsa, imkansız gibi gözüken durumlarda bile aşkın nasıl yaşanabileceğini bu filmden öğrenebilirsiniz. Romantik olmak için ipuçları edinebileceğiniz filme göre aşkınızı ilan etmenin bir yolu da sevdiğinizin bir hayalini gerçekleştirmek. Ne dersiniz?

 

Gözü Kara Aşık, Seni Hiçbir Şey Pes Ettiremez: 50 İlk Öpücük ( 50 First Dates)

Aşk için bazen savaşmak gerektiğini hepiniz bilirsiniz. Bazen de aşkını defalarca tekrar tekrar söylemek gerekebilir. İşte 50 İlk Öpücük de, gözü kara ve usanmaz bir aşığın hikayesini anlatır. "Eğer sevdiğin kadın her gün seni unutsaydı, onu yeniden kendine aşık etmek için tekrar tekrar çalışır mıydın?" sorusundan yola çıkan film, bazen hüzünlü, bazen de eğlenceli haliyle sizi tatmin eder. Bu filmi izleyerek zorluklar karşısında pes etmemek konusunda motive olabilirsiniz.

İster tek başına sevdiğinizi düşünerek, ister onunla izleyin; filme başka eşlikçi de gerek! Film keyfinizi arttırmak için Cornetto'nun birbirinden leziz dondurmalarına ne dersiniz? Çılgın, romantik ya da gözü kara; aşkın dondurması Cornetto'nun hepiniz için bir çözümü var! Cornetto, aşk sözleri söylerken de, aşk filmleri izlerken de yanınızda.