Skip to content
çılgınaşıklar

Cornetto 14 Şubat Çılgın Aşıklar Yarışma Koşulları

 

1.Ücretsiz olarak gerçekleştirilecek olan “Cornetto 14 Şubat Çılgın Aşıklar” isimli yarışma, Saray Mahallesi Dr. Adnan Büyükdeniz Caddesi No: 13 34768 Ümraniye, İstanbul adresinde faaliyet gösteren Unilever Sanayi ve Ticaret Türk A.Ş.’ne ait Cornetto markası (“Cornetto”) tarafından Türkiye genelinde Milli Piyango İdaresi’nin 11.02.2019 tarih ve 24951361-255.05.02-E.1545 sayılı yazısı ile kapsam dışı olarak düzenlenmektedir.

 

2. Yarışma’ya katılım; 14.02.2019 00:00 tarihinde başlayacak olup 15.02.2019 tarihinde saat 23:59’da sona erecektir.

 

3. Kampanyaya katılım Twitter mecrasından gerçekleşecektir. Kullanıcılar, Twitter’daki Cornetto Türkiye hesabından paylaşılacak tweet’te sunulan iki şık arasından tarafını seçtikten sonra #ÇılgınAşıklar etiketini kullanarak karşılarına çıkacak ekranda takımından veya sevgilisiden af dilediği mesajını tweetleyen kullanıcılar ödül kazanma şansını yakalayacaklardır. Af dileme mesajları içinden Cornetto Türkiye jürisi tarafından seçilecek en inandırıcı mesaj ödül kazanma hakkına sahip olacaktır.

 

4. Katılımcıların paylaşımları 17.02.2019 tarihinde Cornetto Türkiye Jürisi tarafından değerlendirilecek ve yarışmaya katılan kullanıcılarının paylaşımları arasından Cornetto Türkiye jürisi en tatlı gönül alma mesajını yayınlayan 5 katılımcıyı asil kazanan olarak seçecektir. Asil kazananlar 18.02.2019 tarihinde Cornetto Türkiye Twitter sayfasından kazananların kullanıcı isimleriyle duyurulacaktır.

 

5. Asil kazanan seçilenlerden ödül hakkını kaybedenlerin yerine geçmek üzere ise yine 17.02.2019 tarihinde Cornetto Türkiye Jürisi tarafından değerlendirilecek 15 yedek katılımcı seçilecektir. Yedek kazananlar da 18.02.2019 tarihinde Cornetto Türkiye Twitter sayfasından kazananların kullanıcı isimleriyle duyurulacaktır.

 

6. Kazananlar 21.02.2019 tarihinde gerçekleştirilecek Benfica-Galatasaray rövanş maçına çift olarak katılım davetiyesi (“Ödül”) kazanacaklardır. Kazanan asıl kullanıcılardan 21.02.2019 tarihlerinde gerçekleştirilecek rövanş maçına katılamayacak olanlar (Schengen Vizesi olmayanlar veya vize başvurusu yetişmeyecek olanlar) ödül hakkını kaybedecektir. Bu durumda ödül hakkına Yarışma Jürisi tarafından belirlenecek yedek çift/ler hak kazanacaktır.

 

7. Yarışma kazananlarına Twitter Direkt Mesaj üzerinden atılacak mesaj yoluyla ulaşılacak ve 24 saat içerisinde 21.02.2019 Benfica-Galatasaray rövanş maçına katılımlarını onaylamaları istenecektir. Onay verenlerden kendisine ulaşımın sağlanması için kişisel iletişim bilgileri alınacaktır. Bu bilgilerin doğru ve eksiksizliğine ilişkin sorumluluk katılımcıdaa olup, talep edildiği takdirde katılımcı tarafından ispatlanabilmelidir. Aksi takdirde katılımcı yarışmayı kazanmış olsa dahi hakkını kaybetmiş sayılacaktır. Katılımcılar, Yarışma dahilinde verdikleri kişisel bilgilerinin doğru ve eksiksiz olduğunu kabul eder. Bilgilerin eksik veya yanlış olması nedeniyle katılımcıya ulaşılamamasından ve bu nedenle oluşabilecek doğrudan-dolaylı, maddi-manevi zararlardan Cornetto sorumlu tutulamaz. Ödüle hak kazanan ancak Cornetto tarafından kendisi ile iletişime geçilemeyen katılımcılar, işbu hakkından feragat etmiş sayılacak olup; anılan duruma herhangi bir şekilde itiraz etmeyeceğini ve Cornetto’dan herhangi bir şekilde doğrudan-dolaylı, maddi-manevi herhangi bir zarar talebinde bulunmayacağını peşinen kabul, beyan ve taahhüt etmiştir. Kazananlardan kişisel iletişim bilgilerini paylaşmak istemeyenler, kazanmış olsa bile hakkını kaybetmiş sayılacaktır.


8. Kazananların ve çiftlerinin maça katılım sağladıkları ve seyahati sırasındaki fotoğrafları Unilever’in Cornetto’nun Çılgın Aşıklar kampanyası dahilinde kullanılabilecektir. Kazananlar ve çiftleri, anılan fotoğrafların Cornetto tarafından bilabedel olarak televizyon, radyo, dış mekan mecralarında, dijital platformlarda, ve Instagram, Facebook, Twitter Cornetto Türkiye markası websitesi dahil sosyal mecralarda ve mobil mecrada herhangi bir süre ve sayı sınırlaması olmaksızın ve üçüncü kişiler tarafından indirilebilir, paylaşılabilir şekilde kullanılabileceğini, bu yayımların önlenmesine ilişkin her türlü talep hakkı başta olmak üzere, bu kullanım nedeni ile şimdi veya gelecekte herhangi bir ücret, telif hakkı, tazminat ve sair herhangi bir hak talep ve iddiasında bulunmayacağını, bu hususa ilişkin olarak başta 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’ndaki (“FSEK”) işleme, çoğaltma, yayma, temsil, işaret, dijital de dahil olmak üzere ses ve /veya görüntü nakline yarayan araçlarla umuma iletim ile pay ve takip hakları tüm haklarını münhasıran Cornetto’ya devrettiğini, anılan kullanımların Medeni Kanun’dan doğan kişilik haklarını ve FSEK’ten doğan manevi haklarını ihlal etmediğini ve Cornetto’nun talebi halinde bu hususları içeren muvafakatnameyi imzalamayı kabul, beyan ve taahhüt eder.

 

8. Bu yarışma, hiçbir şekilde kamu düzenini bozucu, genel ahlaka aykırı, başkalarını rahatsız ve taciz edecek şekilde, yasalara aykırı bir amaç için ve başkalarının fikri ve sınai haklarına tecavüz edecek şekilde kullanılamaz.

 

9. Yarışma katılımcıları, proje sayfalarının çalışmasına müdahale etmek veya müdahaleye teşebbüs etmek amacıyla herhangi bir alet, yazılım veya araç kullanmayacaklarını, yarışmaya yetkisiz olarak bağlanmayacaklarını ve işlem yapmayacaklarını, diğer internet kullanıcılarının yazılımlarına ve verilerine izinsiz olarak ulaşmayacaklarını veya bunları kullanmayacaklarını ve bu hususlara ilişkin tüm sorumluluğun kendilerinde olduğunu kabul ederler. Aksi takdirde; Cornetto’nun bu nedenle kamu kurumlarına ve/veya üçüncü şahıslara ödemek zorunda kaldığı her türlü tazminat ve/veya idari/adli para cezaları için kullanıcıya aynen rücu edilir.

 

10. Cornetto, katılımcıların kişisel mobil cihazları ve internet erişimleriyle ilgili olarak, yarışma çerçevesinde gerçekleştirilen işlemlerde veya veri iletiminde meydana gelebilecek hatalar, atlamalar, kesintiler, silinmeler, gecikmeler, teknik donanım ve elektronik, bilgisayar, donanım veya yazılımla ilişkili olarak meydana gelebilecek herhangi bir arıza, teknik problemler ve/veya gerçekleşebilecek trafik sıkışıklığı, internet hızının düşük olması vb. nedenlerle oluşabilecek problemlerden ve söz konusu mobil cihazlara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek problem ve zararlardan, Katılımcı’nın Yarışma’ya katılamamasından, katılım bilgilerinin yanlış iletiminden veya bu bilgilerin iletilememesinden, kazandığı Ödül’ün gerçekleştirilememesinden, Şirket tarafından yapılabilecek bildirimlerin ulaşmamasından ve/veya geç ulaşmasından ve bundan doğabilecek doğrudan-dolaylı, maddi-manevi zararlardan hiçbir surette sorumlu değildir.

 

11. Cornetto, kişisel bilgilerin gizli tutulması konusunda gerekli tedbirleri almaktadır. Gerekli bilgi güvenliği önlemlerinin alınmasına rağmen sisteme düzenlenecek saldırılar sonucunda bu bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi Cornetto’ın sorumluluğunda değildir.

 

12. Kampanyaya sadece bireysel kullanıcılar katılabilir. Bir kurum, kuruluş, topluluk ya da internet sitesi adına/adıyla yarışmaya katılan kullanıcılar ödül kazanamaz ve kesinlikle hak iddia edemezler.

 

13. Katılımcıya ait bilgiler kontrol edilecek olup, gerek bilgilerin gerekse kampanya çerçevesinde gönderilen tweetlerin katılımcılara ait olduğu doğrulanmadığı takdirde katılımcının kampanya katılımı Cornetto tarafından iptal edilebilir. Böyle bir durumda katılımcı ödül hakkını kaybedecektir.

 

14. Katılımcı başkasına ait içeriği kampanyaya katılmak için kullanırsa bu sebeple 3. kişilerin taleplerinden dolayı Cornetto sorumlu olmayacaktır.

 

15. Kampanyaya katılım ücretsizdir, isteyen herkes katılabilir. Katılımcılar’ın Yarışma için uygunluğuna ve Katılımcı olmalarına ve ödül verilmesine karar verme hak ve yetkisi münhasıran Şirket’e aittir. Katılım için herhangi ticari bir koşul aranmamaktadır.

 

16. Katılımcı, başkası ad ve hesabına işbu Yarışma’ya katılmayacağını, Yarışma sonuçlarını olumsuz yönde etkileyecek şekilde bilgisayar teknolojilerini kullanmayacağını kabul, beyan ve taahhüt etmiştir. Katılımcı sunduğu bilgilerin doğru olmadığı, hile yaptığı ve/veya herhangi bir nedenle Yarışma’ya katılımının kurallara aykırı olduğu belirlenirse, ilgili Katılımcı/lar Cornetto tarafından Yarışma dışı bırakılacak ve Ödül kazanmaları halinde, Cornetto’nun tek taraflı takdirine bağlı olarak, söz konusu Ödül kendilerine teslim edilmeyecektir. Katılımcı, böyle bir durumda Cornetto’nun kendisine rücu etme hakkını haiz olduğunu ve Cornetto’nun uğrayacağı her türlü zararı, ilk talebi halinde derhal nakden ve defaten tazmin edeceğini kabul, beyan ve taahhüt eder.

 

17. Kampanyayı kazanan katılımcılardan muvafakatname verenlerin fotoğrafları Dijital, Basılı ve Twitter, Facebook ve Instagram’da kullanılacaktır.

 

18. Yurt içerisindeki tüm ulaşım masrafları kazanan talihliye aittir. Cornetto hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Yurt dışındaki kişisel masraflar, vize işlemleri kazananın kendi sorumluluğunda olup, bunlardan da Cornetto hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Cornetto Türkiye yarışma kazananlarının aşağıda belirtilen masraflarını karşılamaktadır. Belirtilen kalemler dışındaki masraflar kazananların kendisine aittir.
Lizbon - Istanbul Gidiş Dönüş Çift Kişilik Uçak Bileti
Lizbon’da Hotel - Havalimanı Transferleri
Mercure Hotel Lisbon - City Center, Kahvaltı Dahil Standart Double Room konaklama (1 Gece – 21.01.2019)
Lisbon Havalimanı'nda karşılama ve yarım gün Lisbon Panoramik Şehir Turu
Yerel bir restoranda Öğle Yemeği
Yerel bir restoranda Akşam Yemeği
Benfica - Galatasaray / UEFA Avrupa Ligi Maç Bileti
Seyahat sigortası
Yurtdışı çıkış pulu

Kazananların ve/veya çiftlerinin anılan seyahati gerçekleştirmeye uygun vizelerinin olmaması ve/veya herhangi başka bir sebeple Ödül’ü kullanamaması durumlardan Cornetto sorumlu tutulamaz, bu hallerde Ödül’ün nakde çevrilmesi gibi bir durum söz konusu olmayacak olup katılımcı Ödül hakkını kaybetmiş olacaktır.

 

19. Bu kampanyaya Unilever Sanayi ve Ticaret Türk A.Ş., U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. ve Mullen Lowe İstanbul çalışanları ile 18 yaşından küçükler katılamaz; katılmış ve kazanmış olsalar bile ödülleri verilmez.

 

20. Katılımcılar yarışmaya 1’den fazla kez katılabilir fakat 1 adet ödül kazanabilirler. Unilever Sanayi ve Ticaret Türk A.Ş’nin bundan dolayı herhangi bir sorumluluğu doğmaz.

 

21. Kazanılan ödül nakde çevrilemez, değiştirilemez ve başka bir kişiye devredilemez. Katılımcı, Ödül’ü kazanması halinde, Ödül’ü başkasına devredemeyecek, satamayacak, takas edemeyecek, nakit karşılığını Cornetto’dan talep edemeyecek ve/veya herhangi bir şekilde ticari faaliyete konu edemeyecektir.

 

22. UEFA’nın alacağı karar neticesinde maçın ertelenmesi veya oynanacağı yerin değişikliği konusunda ödül kazananları maçın oynanacağı tarih ve yerde ödül haklarını belirtildiği şekilde kullanabileceklerdir.

 

23. Kampanyaya katılanlar yukarıda belirtilen kampanya şartlarını kabul etmiş sayılırlar. Cornetto, tek taraflı olarak dilediği zaman her aşamada, Yarışma tarihinde, işbu Koşullar’da değişiklik yapma, Yarışma’yı herhangi bir gerekçe göstermeksizin iptal etme, Ödül vermekten vazgeçme veya Ödül içeriğini değiştirme hakkına sahiptir. Böyle bir durumda Katılımcılar, Cornetto’ya karşı herhangi bir hak, alacak, talep ve şikâyet ileri sürmeyeceklerini kabul, beyan ve taahhüt etmişlerdir.

 

24. Cornetto, kampanyanın güvenliği için katılımcılardan gerekli gördüğü tüm bilgi ve belgeleri isteme hakkına sahiptir. Katılımcının Cornetto tarafından istenen bilgi ve belgeleri zamanında sunamaması halinde Cornetto‘nun katılımcıyı kampanyadan çıkarma hakkı vardır.

 

25. Kazanan katılımcılara iletmiş oldukları bilgiler ile ulaşılamadığı takdirde bu durumdan ve iletişim bilgilerinin doğruluğundan Cornetto Türkiye hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Kampanyaya katılanlar yukarıda belirtilen kampanya şartnamesini kabul etmiş sayılırlar. Unilever Sanayi ve Ticaret Türk A.Ş. tek taraflı olarak kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kampanya şartları ile ilgili ihtilaflarda İstanbul Çağlayan Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkili olacaktır.

 

26. Kampanyaya, katılırken temin etmiş olduğunuz kişisel verilerinin 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Kanun kapsamında Unilever Sanayi ve Ticaret Türk A.Ş. veya bu kampanya ile ilgili olarak tayin ettiği üçücü kişiler tarafından kullanılmasına, işlenmesine ve aktarılmasına onay verdiğinizi peşinen kabul ve beyan etmektesiniz. Unilever Sanayi ve Ticaret Türk A.Ş. kişisel bilgileri kesinlikle özel ve gizli tutmayı, kişisel bilgilerin yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tüm tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir. Unilever Sanayi ve Ticaret Türk A.Ş. kampanyaya katılan katılımcılardan hiçbir şekilde şifre bilgisini istememektedir ve şifre kullanımından doğacak problemlerden kesinlikle sorumlu değildir. 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Kanun uyarınca, sizinle ilgili olan bilgilere erişme, itiraz etme, bu bilgileri düzeltme, değiştirme ve/veya silme hakkına sahipsiniz. Bu hakların birini veya birkaçını kullanmak isterseniz, sizinle ilgili bilgilerin size gönderilmesini isterseniz ya da bu bilgilerin işlenmesine itiraz etmek isterseniz, aşağıdaki adresten bize ulaşmanız yeterlidir. Unilever tüketici hattı : 444 25 19 veya Unilever San. Ve Tic. Türk A.Ş. Saray Mah. Dr. Adnan Büyükdeniz Cad. No:13 34768 Ümraniye/İSTANBUL

İnternet sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Çerezler, internet sitemizin kullanımını ve işlevselliğini geliştirmenin yanı sıra analitik ve reklam amaçlı olarak da kullanılmaktadır. Çerezleri nasıl kullandığımızı ve çerez ayarlarınızı nasıl değiştireceğiniz hakkında daha fazla bilgi için Gizlilik ve Çerez Politikamız'ı ziyaret edebilirsiniz. Ayarlarınızı değiştirmeden bu siteyi kullanmaya devam ederseniz çerezleri kullanmamızı kabul etmiş sayılırsınız.
X