Algida Markalarından Haberler

Aslan Max 23 Nisan'da Darıca Hayvanat Bahçesinde! Dondurma

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Darıca Hayvanat Bahçesinde coşkulu etkinliklerle kutlanıyor! Aslan Max ve arkadaşları bu kutlamaya birbirinden güzel sürprizlerle katılacak ve bu coşkuya ortak olacak!

Magnum Store İstanbul Bağdat Caddesi Dondurma

Haz tutkunlarının vazgeçilmezi Magnum, Türkiye’de bir ilke daha imza atıyor. Premium lezzetleriyle dondurma severlere özel deneyimler sunan Magnum’un mağazasında 1 milyona yakın farklı Magnum elde edilebiliyor. Sürprizlerle dolu Magnum Store İstanbul 22 Mayıs’ta Bağdat Caddesi’nde açılıyor.

Bugüne kadar tüketicilerine farklı deneyimler sunan dünyanın haz otoritesi Magnum, 2015’e damgasını vurmaya hazırlanıyor. Dünyada 22 ülkede 27 şehirde açılan, haz peşindekilerin buluşma noktası olan ve dondurma deneyimine farklı bir boyut getiren Magnum mağazalarından biri çok yakında İstanbul’da açılıyor. Haz tutkunlarının yeni buluşma merkezi olacak Magnum Store İstanbul’un kapıları 22 Mayıs’ta Bağdat Caddesi’nde açılıyor.

Haz tutkunlarına kendilerine özel Magnum lezzetleri yaratma ayrıcalığı sunan Magnum Store İstanbul, dondurma keyfine yeni bir boyut getiriyor. Magnum Store İstanbul’da sunulan zengin süsleme malzemesi ve soslar sayesinde birbirinden çok farklı ve tamamen tüketicinin kendi zevkine göre Magnum’lar tasarlama imkanı sunuluyor. Farklı Magnum yaratma süreci Magnum’un benzersiz vanilyalı dondurması ile başlıyor. Gerisi ise tüketicinin tercihine kalıyor. Fındık, badem, fıstık, meyve parçaları hatta Türk damak tadına uygun lokum, tel tel, gül yaprağı, karamelize popcorn ve patlayan şeker gibi renk renk farklı farklı kaplama malzemeleri ve tabi ki Magnum’un özel çikolatası ile benzersiz lezzet harmonileri, Magnum dondurmaları yaratılabiliyor.

Magnum Store İstanbul’un çok özel sürprizleri 2015’in haz tutkunlarının yılı olacağını işaret ediyor.

Algida Efsaneleri Dondurma

Algida’nın 2015 sürprizleri devam ediyor. Kalplerde yer etmiş efsane Algida lezzetlerden biri bu yıl Türkiye’ye geri geliyor. Buzzy mi, Winner mı yoksa Banana Joe mu? Twitter’da #benimseçimim hashtag’i üzerinden yapılacak oylama ile hangi Algida efsanesinin Türkiye’ye döneceğine lezzet takipçileri karar veriyor. Seçim kampanyasının reklam filminde ise dondurmaları Türkiye’nin sevilen 3 Adam’ı Eser Yenenler, Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak seslendiriyor.

Türkiye’nin gündemine eş zamanlı olarak farklı bir seçim kampanyası da Algida’dan geliyor. Duyan herkesi heyecanlandıran bu seçim kampanyasında Algida, Türk tüketicisine bu yazın en mutlu haberlerinden birini veriyor. Algida efsaneleri olarak kabul edilen 3 üründen biri bu yaz Türkiye’ye geri dönüyor. Hangi Algida efsanesinin Türkiye’ye geleceğine ise Algida takipçileri karar veriyor. Seçim için oluşturulan kampanya filminde adayları 3 Adam seslendiriyor. Farklı versiyonlarla tüketiciye sunulacak reklam filminde Eser Yenenler Winner’ı, Oğuzhan Koç Buzzy’i, İbrahim Büyükak ise Banana Joe’yu seslendiriyor.

Buzzy mi Winner mı Banana Joe mu? Hangi efsanenin döneceğine Türkiye karar veriyor.

Türkiye’nin seçimini yapması için 3 Algida efsanesi oylamaya sunuluyor. Dışı nefis çilekli buz içi benzersiz vanilyalı dondurma ile unutulmaz lezzet Buzzy seçeneklerden biri. Karamel, çikolata ve yine Algida’nın eşsiz vanilya dondurmasını bir araya getiren, kazananların lezzeti Winner ise en büyük favorilerden biri. Çikolata kaplama içindeki muz efsanesi Banana Joe ise heyecanlı seçim sürecinin bir diğer adayı. Bu üç Algida efsanesinden hangisinin Türkiye’ye gelmesini isterseniz Algida’nın Twitter’da yayınladığı #benimseçimim hashtag’ine oyunuzu gönderebilirsiniz.

Karar vermenin hayli zor olduğu bu seçimi daha zevki hale getirmek için Algida özel reklam filmleriyle takipçilerine sesleniyor. Reklam filmine Türkiye’nin en sevilen 3 Adam’ı sesleriyle eşlik ediyor. 3 Adam’ın seslendirdiği ve farklı versiyonlarla hazırlanan reklam filmleri, hem tv’den hem de dijital platformlardan tüketiciye sunuluyor. Filmlerde Eser Yenenler’le Winner, Oğuzhan Koç’la Buzzy, İbrahim Büyükak’la da Banana Joe, oy toplamak için kendi tanıtımlarını yapıyor. Yılın en keyifli kampanyalarından birine imza atan Algida’nın reklam filmleri, efsane lezzetler kadar zevkli. 14 Mayıs’tan itibaren yayına girecek kampanya sonucunda hangi efsanenin Türkiye’ye geri geleceği belli olacak.

Yalın - aşkta cesur olan kazanır Dondurma

Bu yıl “aşkta cesur olan kazanır” diyen Cornetto, Yalın ile işbirliğine devam ediyor. Proje kapsamında Yalın'ın yazıp seslendirdiği yeni hiti “Benimki” şarkısını gençler çok sevdi. Yayınlandığı tüm sosyal medya platformlarında büyük ilgi gören şarkı ilk 2 günde 6.5 milyon, ilk 3 günde 10 milyon, toplamda 30 milyon kez izlendi.

Gençlerin favori markası Cornetto ve ünlü şarkıcı Yalın işbirliği, büyük bir ilgi ile takip ediliyor. Yalın tarafından yazılıp seslendirilen bu yazın hiti “Benimki” adlı şarkıya yayınlanmaya başladığı andan itibaren tüm sosyal medya platformlarında gösterilen ilgi giderek büyüyor. Şarkının video klibi ilk 2 günde 6.5 milyon, ilk 3 günde 10 milyon, toplamda 30 milyon kez izlendi.

Cornetto’nun “aşkta cesur olan kazanır” temalı iletişim çalışmalarına aşk şarkısı “Benimki” ile eşlik eden Yalın, sosyal medya sitelerinde her gün daha fazla takipçi toplamaya devam ediyor. Şarkıyla birlikte yayınlanan #aşktacesurolan başlığı 15 bin tweet alırken, Facebook'ta da 9.5 milyon kişiye erişim sağlandı. Şarkı, Mashable'da da en çok paylaşılan viral videolar arasında birinci oldu.

Bu yazın aşk şarkısı “Benimki”, mevcut durumda bugüne kadar yayınlananlar arasında en çok izlenen klip olma özelliği taşıyor. “Benimki” nin şu ana kadarki performansı ile tüm zamanların en hızlı yükselen şarkı olduğu tahmin ediliyor.

Algida dondurma yagmurları Dondurma

Yaz’ın geldiğini müjdeleyen dondurma yağmurları başladı. Algida’nın “gökten dondurma yağsa” sloganı ile lezzet ve eğlenceyi , İstanbul’da 9 Mayıs’ta dondurma severlerle buluştu. Twitter üzerindeki #GöktenDondurmaYağsa hashtagi’ne gelen yoğun istekler doğrultusunda İzmir ve Ankara’dan sonra son olarak dondurma yağmurları İstanbul’da gerçekleşti. Hafta sonu güzel havanın tadını sokakta çıkarmak isteyen İstanbullular, Cadde Bostan, Taksim, Galata, Moda ve Ortaköy’de gökyüzündeki rengarenk dondurma yağmurlarıyla karşılaştı. Bando ekibinin şarkılarıyla eşlik ettiği dondurma yağmurları, dondurma severlerin yaza keyifli bir başlangıç yapabilme şansı sundu.

Dondurma severler artık çok iyi biliyor; gökten dondurma düşmeye başladıysa Yaz başlıyor demektir. Havaların yavaş yavaş ısınmasıyla birlikte Algida’nın, sürprizleri de dondurma severlere buluşmaya başladı. Bu yıl da Algida, “Algida kalbi sokaklarda atıyor” mesajıyla dondurma severlere gökten dondurma yağdırarak, sokaklarda mutlu anlara imza atıyor.

9 Mayıs tarihinde hafta sonu İstanbul sahilleri, eğlenceli görüntülere sahne oldu. Cadde Bostan, Moda ve Ortaköy sahillerinde güzel havanın tadını çıkarmak isteyenler, gökyüzünü bir anda rengarenk yapan dondurma yağmurları ile karşılaştı. Mini paraşütleri ile yüzlerce Algida ürünü gökyüzünde süzülüp eğlence ve lezzeti sahilde gezen insanlarla buluşturdu. Bando ekibinin şarkılarıyla eğlenceye ortak olduğu etkinlik, Yaz’ın gelişini yine en keyifli şekilde duyurarak hafta sonuna renk kattı. Twitter’da hangi ile dondurma yağsın sorusunun sorulduğu #GöktenDondurmaYağsa hashtag’ine bu yıl da yüzbinlerce mesaj geldi. Alınan talepler doğrultusunda İzmir ve Ankara’da yapılan dondurma yağmurları etkinliği son olarak İstanbul’da gerçekleşti.

Algida’dan 23 Nisan Sürprizi Dondurma

Algida bu yıl yaz güneşini çocuklarla birlikte selamlıyor. Mutlu olmayı en fazla hak eden ve  gökten dondurma yağsa diyen çocukların dileğini Algida, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı haftasında özel bir sürprizle yerine getiriyor. Bu yıl, gökyüzünü rengarenk Algida ürünleriyle dolduran yazın müjdecisi dondurma yağmurları, kışı en sert geçiren 6 ilimizde çocuklarla buluşuyor. 100 köy okulunda gerçekleştirilecek ve çocuklara çeşitli okul malzemelerinin de hediye edildiği bu özel etkinliklerin görüntüleri Algida’nın kalpleri ısıtan yeni reklam filminde tüm Türkiye’ye sunuluyor.

Mutlu olmayı en çok çocuklar hak ediyor. Yazın gelişi de şüphesiz en çok çocukları mutlu ediyor. Mutlu olmak her çocuğun hakkı diyen ve onlar için hep daha fazlasını yapmak için çalışan Algida bu yıl yaz mevsimini çocuklarla birlikte karşılıyor. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında çok özel bir sürpriz hazırlayan Algida, kışı en sert geçiren 6 ilimizde çocukların bayramına eşlik ediyor. Yazın müjdecisi dondurma yağmurlarını bu yıl ilk olarak Van, Ardahan, Ağrı, Kars, Erzurum ve Iğdır’daki çocuklarla buluşturan Algida, 100 köy okulunda çocuklara bayram sevinci ve yazı selamlama coşkusunu birlikte yaşatıyor.

Zorlu geçen kış şartlarını yavaş yavaş geride bırakan 6 ilde çocuklarla buluşan Algida’nın sürprizi, anlamlı ve renkli görüntülere sahne oluyor. 23 Nisan kutlamaları için okul bahçesine çıkan çocukları, gökyüzünde Algida balonları karşılıyor ve balonlardan yağdırılan mini paraşütler, gökyüzünü rengarenk Algida ürünleri ile dolduruyor. Yazın gelişini kendi bayramlarında Algida ile kutlayan çocuklara aynı zamanda okul ihtiyaçları için özel hediyeler veriliyor. Bayram sevincini, yaz coşkusunu ve çocukların mutluluğunu bir araya getiren kutlamaların görüntüleri, Algida’nın yeni reklam filminde de kullanılıyor. Televizyonda ve dijital platformda yayınlanan reklam filmiyle Algida, çocukların mutlu anlarını tüm Türkiye ile paylaşmaya devam ediyor.

#HerÇocuğunHakkı hastaginden Algida’nın 23 Nisan sürprizlerini takip edebilir ve siz de bu hastagle paylaşımda bulunabilirsiniz.

Algida Maraş Usulü Dondurma

Algida Maraş Usulü Dövme Dondurma, yeni reklam filminde yılların pastanecisi dede ile yeni kuşağın temsilcisi torununu, Algida Maraş Usulü Dövme Dondurma’nın uzayan yoğun kıvamı ve nefis sütlü lezzeti ile bir araya getiriyor.

Yoğun kıvamı, nefis sütlü lezzeti ve salep tadıyla her yaştan dondurma severin vazgeçilmezi Algida Maraş Usulü Dövme Dondurma’nın yeni reklam filmi seyirci ile buluştu. Türk damak tadının vazgeçilmezi olan bu geleneksel lezzeti evlere taşıyan Algida, reklam filminde alışkanlıklarından ödün vermeyen dede ile yeni kuşak torununu bir araya getiriyor. Yılların pastanecisi dedesini, Algida Maraş Usulü Dövme Dondurma ile tanıştıran torunu, önce dedesinin itirazı ile karşılaşıyor. Çünkü dede geleneksel dövme dondurma yapmanın kolay olmadığını, uzayan ve yoğun kıvamıyla göze, sütlü lezzetiyle damağa hitap etmesi gerektiğini söylüyor. Daha sonra torununun getirdiği Algida Maraş Usulü Dövme Dondurma’yı tadan dede, tüm beklentilerinin gerçeğe dönüştüğünü görünce “Hey Maşallah” diyerek beğenisini ifade ediyor.

Dondurma keyfini sade, sade-antep fıstıklı ve sade-çikolatalı olmak üzere 3 yeni lezzette sunan Algida Maraş Usulü Dövme Dondurma’nın reklam filmi hem televizyonda hem de dijital mecrada dondurma severlerle buluşuyor.

Reklam filmini izlemek için:

https://www.youtube.com/watch?v=xrYYxc9MmF4

Algida yazı müjdeliyor Dondurma

Algida bu sezon da yaz eğlencesini gökyüzünden yağan dondurmalarla başlatıyor. Bu yılın dondurma yağmuru reklam filminde izleyicileri özel bir sürpriz bekliyor. Algida reklam filmine entegre ettiği Shazam uygulaması ile takipçilerine bedava Algida ürünleri kazanma şansı sunuyor.

7’den 70’e herkesin çok beğendiği ve sevdiği lezzetleri tüketicisiyle buluşturan Algida, yaz sezonunu açıyor. 10 Nisan’da tüm TV kanallarında eş zamanlı gösterimi başlayan yeni reklam filminde Algida, “Gökten dondurma yağsa” sloganı ve sunduğu görsel şölenle yazın gelişini müjdeliyor. Üstelik bu yıl Algida’nın takipçilerine özel bir sürprizi daha var. Reklam filmine entegre edilen Shazam uygulaması sayesinde yazın ilk Algida hediyelerini cep telefonu veya tabletten yakalamak mümkün.

Bunun için öncelikle cep telefonu veya tabletinizde Shazam uygulaması olması gerekiyor. Reklam filmi müziğini Shazam’dan dinlettiğinizde Algida’nın mobil oyun uygulaması açılıyor. Algida’dan yazın ilk hediyesini kapmak için oyunda tıpkı reklam filminde olduğu gibi gökten düşen Algida ürünlerini yakalamak gerekiyor. Toplamda 10 ürünü yakalayanlar, Algida’nın hediyesi olan ürünü de de kazanmış oluyor. Uygulama, hayata geçtiği ilk 3 günde 50.000’den fazla başvuru ile Shazam Türkiye rekorunu da kırdı.

Televizyon ve dijital mecra entegrasyonunu başarılı bir şekilde uygulayarak tüketici ile etkileşimde örnek bir çalışmaya daha imza atan Algida’nın sürprizleri bununla sınırlı değil. Algida, takipçilerini mutlu eden etkinliklerle yaza damgasını vurmaya hazırlanıyor. Algida’yı dijital mecralardan takip edenler kazanmaya devam ediyor. Algida bu yıl da takipçilerini #GöktenDondurmaYağsa etiketiyle üzerinden dondurma yağması istenilen şehrin adını tweet atmaya davet ediyor. Geçen yıl çok sevilen kampanyasına bu yıl da devam eden Algida, en çok tweet atılan şehirlere de gökten 10 binlerce dondurma yağdıracak.

Carte d’Or beyaz çikolata esintisi Dondurma

Carte d’Or fark yaratan lezzetlerin öncüsü olmaya devam ediyor. Carte d’Or, Selection Mini serisine yeni katılan Beyaz Çikolata Esintisi ile romantizmi zirveye çıkarıyor. Carte d’Or Selection Mini’nin beyaz çikolata esintisi ürünü için hazırlanan reklam filmi de ekranlarda tüketiciyle buluşuyor. Filmde Carte d’Or Selection Mini yeni beyaz çikolatalı, karşı konulmaz lezzetiyle genç bir çiftin romantik anına eşlik ediyor.

Çikolata tutkunlarının kalbinde özel bir yeri olan beyaz çikolata, Carte d’Or Selection Mini’nin büyüleyici lezzetleri arasına girdi. Karamel soslu ve badem parçalarıyla lezzeti taçlandırılan Carte d’Or Selection Mini Beyaz Çikolata Esintisi’nin reklam filmi ekranlarda dönmeye başladı. Çiftlerin romantik anlarının vazgeçilmezi Carte d’Or Selection Mini, beyaz çikolatayla yarattığı büyüleyici lezzeti ve reklam filmiyle de romantizmi zirveye taşımaya devam ediyor.

Reklam filminde, bir mum ışığı ile aydınlanan masada Carte d’Or Selection Mini, Beyaz Çikolata Esintisi ile romantik çiftin akşamına eşlik ediyor. Film, Carte d’Or Selection Mini Beyaz Çikolata Esintisi’nin yarattığı ambiyans, kullanılan müzik, yakın çekim ürün görselleri ve romantik bir atmosferle tamamlanıyor.

Algida Maraş Usulü Dövme Dondurma Dondurma

Algida Maraş Usulü Dövme Dondurma, Türkiye’nin geleneksel lezzeti dövme dondurmayı milyonlarla buluşturmaya devam ediyor. Yenilenen tadıyla Algida Maraş Usulü Dövme Dondurma, nefis sütlü lezzeti ile bu yılın vazgeçilmezleri arasında yer alırken, yeni paketi ve uzayan kıvamı ile göze, yoğun lezzeti ile damaklara hitap ediyor.

Algida Maraş Usulü Dövme Dondurma, Türk damak tadının vazgeçilmezi olan bu geleneksel lezzeti evlerinize taşırken, adıyla olduğu kadar tadıyla da farkını ortaya koyuyor. Daha ilk kaşıkta uzayan yoğun kıvamı ile göze, nefis sütlü lezzeti ve salep tadıyla damağa hitap ederek geleneksel dondurma ziyafetini zirveye taşıyor. Geleneksel dondurma severlere Algida’nın yenilenen lezzeti Algida Maraş Usulü Dövme Dondurma, 3 farklı lezzetle tüketiciyle buluşuyor. Hem kendini hem de sevdiklerini evlerinde dondurma yemenin gerçek keyfi ile buluşturmak isteyenler için Algida Maraş Usulü Dövme Dondurma serisinde sade, sade-antep fıstıklı ve sade-çikolatalı olmak üzere 3 yeni lezzet bulunuyor.

Aşkta cesur olan kazanır Dondurma

Gençlerin favorisi Cornetto ve aşkın sesi Yalın işbirliği bu yıl da gençlerin kalbini fethedecek yeni çalışmalarla devam ediyor. Bu yaz gençleri yeni lezzeti Disc Cheesecake ile buluşturan Cornetto, gençlere “aşkta cesur olan kazanır” mesajıyla sesleniyor. Yeni şarkısı “Benimki” ile birlikte Cornetto’nun reklam filminde oynayan Yalın yine güzel bir aşk hikayesinde gençlerin bir araya gelmesine yardımcı oluyor.

Bu yaz benzersiz lezzet Disc Cheesecake'i gençlerle buluşturan Cornetto’nun, aşkın sesi Yalın’la birlikte hazırladığı “aşkta cesur olan kazanır” konulu yeni reklam filminin çekimleri tamamlandı. Mallorca sahillerinde gerçekleştirilen ve iki gün süren çekimlerin kamera arkası da filmin kendisi gibi, keyifli ve renkli görüntülere sahne oldu. Yalın, bu çalışmada Cornetto için özel olarak bestelediği, aranjörlüğünü Ozan Çolakoğlu’nun yaptığı “Benimki” isimli şarkısıyla filmin müziğine de imza attı.

İlk görüşte aşkla başlayan ancak bir türlü birbirleriyle tanışma fırsatı yakalayamayan gençlerin hikayesini konu alan reklam filminde aşka giden yolun cesaretten geçtiğine dikkat çekiliyor. Filmde genç kız ve genç erkek ilk olarak sahilde göz göze geliyor. Bu romantik karşılaşma, gençlerin bir araya gelmesi için ne yazık ki yeterli olmuyor. Çünkü genç erkek kızla tanışabilmek amacıyla ikisi için Cornetto almaya gittiği anda, genç kızın arkadaşlarıyla sahilden uzaklaştığını görüyor. Çiftin ilk aşamada yolları ayrılmış olsa da aşk onları bir sonraki sahnede aynı ortamda yeniden bir araya getiriyor. Yalın’ın konseri sayesinde yeniden aynı ortamda bulunma şansını yakalayan gençlerin bu sefer daha cesur olmaları gerekiyor. Bunun için de genç adam cesaretini toplayıp aşkını itiraf etmek için sahneye çıkıyor. Aşkın sesi Yalın çocuğun niyetini fark ediyor ve genç kıza ulaşması için çocuğa yardım ediyor.

Gençlere, kalbinin sesine kulak verip, cesaretle yola çıktıklarında aşka ulaşmanın mümkün olduğu mesajını veren reklam filmi, muhteşem görüntüleri ve enerjik müziğiyle dikkat çekiyor.

Cornetto disc cheesecake Dondurma

Gençlerin vazgeçilmezi Cornetto, en sevilen tatlılar arasında yer alan Cheesecake’le yılın en tatlı sürprizlerinden birini yapıyor. Cornetto, yeni ürünü Disc Cheesecake ile yazın vazgeçilmezleri listesine bir yenisini daha ekliyor.

Sunduğu farklı lezzetlerle gençlerin dünyasında özel bir yeri olan Cornetto, yaza damgasını vuracak yepyeni bir ürünle sezona başlıyor. Cornetto ailesine yeni katılan Cornetto Disc Cheesecake, orman meyveli sosu, nefis bisküvisi ve enfes cheesecake lezzetiyle yazın vazgeçilmezleri arasında yerini alıyor. Yaz sürprizlerini heyecanla bekleyen gençlerin kalplerini fethedecek olan Cornetto Disc Cheesecake, benzersiz ve yoğun lezzetiyle tadına doyulmaz bir Cornetto keyfi yaşatıyor.

Magnum Creme Brulee Dondurma

Haz tutkunlarının vazgeçilmezi Magnum, 2 yeni lezzetle yazı selamlıyor. Gurme pastane ürünleri olarak tanınan Tiramisu ve Creme Brulee, enfes Magnum dondurması ve benzersiz Magnum çikolatası ile birleşerek Magnum Kisses adı altında haz tutkunlarıyla buluşuyor.

Magnum haz tutkunları bu yaz yepyeni iki lezzetle tanışıyor. Her sene birbirinden farklı lezzetlerle tüketicilerini şaşırtmayı hedefleyen Magnum bu yaz sezonunda da farklı lezzetler sunuyor. Artan gurme pastane trendiyle birlikte tüketiciler tarafından da giderek daha çok sevilen iki seçkin lezzet; Tiramisu ve Creme Brulee, Magnum’un ürün portföyündeki yerini alıyor. Magnum Kisses adı altında sunulan ve deneyenlerden tam puan alan Magnum Tiramisu ve Magnum Creme Brulee Türkiye’ye geliyor. Dünya pastanelerinin gözde iki lezzetini, benzersiz çikolatası ve dondurması ile birleştiren Magnum, Magnum Kisses’la haz tutkunlarına yine benzersiz bir lezzet deneyimi sunuyor.

Magnum’un yeni lezzetlerinden Magnum Tiramisu, içindeki tiramisu sosu ve çikolatasındaki kahveli bisküvi parçacıkları ile daha ilk ısırışta farkını ortaya koyuyor. Dondurmasındaki karamelimsi Creme Brulee tadı ve çikolatasındaki karamelize şeker parçacıkları ile karameli yeniden yorumlayan Magnum Creme Brulee ise benzersiz lezzetiyle hazzı zirveye taşıyor.

Dondurma dünyasında sadece Magnum’da bulabileceğiniz Magnum Kisses lezzetleri bu sezonun en dikkat çeken ürünleri.

Carte d’Or selection mini Dondurma

Carte d’Or, Selection Mini serisindeki efsane tatlara iki yeni lezzet daha ekledi. Yeni Beyaz Çikolata Esintisi ve Cheesecake Ziyafeti ile Carte d’Or Selection Mini, romantik anların vazgeçilmez lezzeti olmaya devam ediyor.

Carte d’Or’un romantik anlara ithaf ettiği Selection Mini serisi, yalnızca damağa değil duygulara da hitap ediyor. Büyüleyici lezzetlerin bir araya geldiği Carte d’Or Selection Mini serisine iki yeni sürpriz daha eklendi; Beyaz Çikolata Esintisi ve Cheesecake Ziyafeti. Özel anların vazgeçilmezleri olan Selection Brownie Cazibesi, Çilek Mucizesi, Karamel-Waffle Dansı, Çikolata Karnavalı, Meyve Şöleni çeşitlerine eklenen, Beyaz Çikolata Esintisi ve Cheesecake Ziyafeti ile Selection Mini şimdi daha vazgeçilmez hale geldi.

Yoğun beyaz çikolatası ve benzersiz karamel sosuyla farkını ortaya koyan Selection Mini Beyaz Çikolata Esintisi’ndeki badem parçaları da bu dayanılmaz lezzetin tamamlayıcısı. Yoğun çilek sosu, eşsiz labne peyniri ve bisküvi parçalarıyla cheesecake lezzetinin Carte d’Or ile buluştuğu Selection Mini Cheesecake ile Selection Mini ailesine yeni katılan Beyaz Çikolata Esintisi, benzersiz lezzetleriyle romantik anların en favori dondurmaları olacak.

Cornetto cesur asıkların hikayesi Dondurma

Aşkın markası Cornetto, sevgililer günü için özel olarak hazırlanan yepyeni bir kısa aşk filmiyle gençleri aşkta cesur olmaya davet ediyor. Gençlerin aşklarını doyasıya yaşamaları için onları cesaretlendiren Cornetto’nun kısa aşk filminde, 4 farklı hikaye yer alıyor.

Aşkın markası Cornetto, bu yıl sevgililer günü haftasında çok konuşulacak ve kalpleri ısıtacak romantik bir projeye imza atıyor. Yıllardır aşkı sahiplenerek gençlerle buluşan Cornetto, bu yılki projelerini “aşkta cesur olan kazanır” mesajı ile hayata geçirmeye hazırlanıyor. Cornetto ilk sürprizini 14 Şubat haftasında sunuyor. Gençler için hazırladığı kısa aşk filminde birbirinden romantik sahnelere yer veren Cornetto, “aşkta cesur olan kazanır” söylemini de ilk kez bu filmde duyuruyor.

Cesur davranarak aşkı için harekete geçen gençlerin bir araya gelişinin anlatıldığı ve 4 farklı hikayenin yer aldığı romantik kısa aşk filmi dijital mecralardan izlenebilecek.

Filmi izlemek için:

https://www.youtube.com/watch?v=3lslpMVWGNE